CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Przyszły Absolwencie – powiedz TAK w karcie obiegowej!

Grafika wprowadzająca

Przyszli Absolwenci Politechniki Opolskiej!

Wiemy, że macie teraz nawał wszystkiego – zdalne zajęcia, potem zdalne obrony, a dyplomu jeszcze nie widać.

Dziś niczego od Was nie chcemy :) :) :) Piszcie pracę, brońcie się.

 

Dopiero za ok. rok będziemy chcieli wiedzieć, czy pracujecie w swoim zawodzie i czy macie rady, które pomogą studentom w odnalezieniu się na rynku pracy. Dlatego chcemy odezwać się do Was z krótką, anonimową ankietą o nazwie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów.

 

 

Jeśli, mimo zakończenia studiów, chcecie nadal dostawać oferty pracy od zaufanych pracodawców, wciąż za darmo korzystać ze szkoleń specjalistycznych, itd. to jest to możliwe!

Mimo zakończenia studiów Politechnika Opolska może Was dalej wspierać.

 

Do tego wszystkiego potrzebujemy jedynie adresu email, z którego korzystacie poza uczelnią i zgody na kontakt z PO po zakończeniu studiów.

Jedno z pytań w obiegówce, którą niedługo wypełnicie dotyczy właśnie tej kwestii. 

 

 

 

 

Zaznaczcie TAK przy pytaniu:

,,Czy chcesz pozostać w kontakcie z Politechniką Opolską?’’

 

 

 

 

 

 

Dla Was to jedno dodatkowe kliknięcie, a dla Politechniki Opolskiej duża szansa na opinie, które mogą zmienić uczelnię:  poprawić to, co szwankuje i usprawnić to, co działa całkiem dobrze, a może działać lepiej.

Zeszłoroczni absolwenci zrobili to dla Was, teraz Wy możecie pomóc młodszym kolegom, czy rodzeństwu we wkraczaniu na rynek pracy.

 

Pierwszych 10 osób otrzyma nagrody. Żadne tam choinki o zapachu kokosowym do malucha :), ale gadżety, które m.in. ułatwią wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Mamy dla Was: x5 butelki na wodę, x5 kubki na jogurt/sałatkę, x10 podkładki pod kubek. Wybierasz co chcesz (do wyczerpania gadżetów)!

 

 

Poniżej cała treść pytania.  Zobaczcie co jeszcze możecie zyskać, klikając TAK.

Pytanie:

,,Czy chcesz pozostać w kontakcie z Politechniką Opolską?’’

 
Otrzymuj elektronicznie informacje o ciekawych ofertach pracy, staży, szkoleniach, warsztatach i wykładach, aktualnej ofercie studiów podyplomowych, badaniu losów zawodowych absolwentów (BLZA).
BLZA jest cykliczną ankietyzacją, która monitoruje sytuację absolwentów na rynku pracy. Każdy wypełniający ankietę zachowuje anonimowość, a odpowiedzi wykorzystywane są wyłącznie do zbiorczych zestawień i analiz statystycznych.
Przekazanie danych osobowych przez Absolwenta ma charakter dobrowolny i odbywa się na podst. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Administratorem danych osobowych jest Politechnika Opolska z siedzibą w 45-758 Opole, ul. Prószkowska 76. Inspektor ochrony danych dostępny jest pod adresem 
iod@po.opole.pl Absolwent ma w każdej chwili prawo dostępu do swoich danych,  ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania poprzez kontakt:
- telefoniczny, za pośrednictwem Akademickiego Biura Karier Politechniki Opolskiej pod numerem (77) 449 81 70,
- w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej 
abk@po.opole.pl. Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody przez Absolwenta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.