CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

#całapolibudanatargach

Grafika wprowadzająca

Zdziwieni, że zapraszamy Was w listopadzie, a nie na wiosnę? Pracodawcy nie chcą czekać, chcą się z Wami spotkać właśnie teraz! Dlatego #całapolibudanatargach 

 

Myślicie: Nikt teraz nie szuka pracowników? To nieprawda! -->  Zainteresowanie zatrudnieniem absolwentów i studentów Politechniki Opolskiej jest wciąż duże, o czym świadczy lista firm i podmiotów, które są z nami.

 

Myślicie: Sytuacja na rynku pracy jest coraz trudniejsza? To prawda. Tym bardziej trzeba skorzystać z naszego zaproszenia na targi pracy, gdzie pojawili się wartościowi pracodawcy, wyłącznie z branż interesujących Politechnikę Opolską.

 

I niech Was nie zmyli nazwa – targi pracy on-line oferują więcej niż tylko pracę. Tej poszukiwać będą zwłaszcza absolwenci i studenci ostatnich roczników. A co z młodszymi rocznikami? Też powinny z nami być!

 

Szukacie stażu, miejsca odbycia obowiązkowych praktyk, a może firmy, z którą napiszecie pracę dyplomową? To wydarzenie jest dla Was.

 

Nie chcecie jeszcze pracować w pełnym wymiarze, ale boicie się, że przez to Wasze CV jest „biedniutkie”?  Poszukajcie z nami innych form współpracy, np. programów ambasadorskich, zapytajcie na stoiskach co musicie umieć, by kiedyś móc tam pracować.

 

Chcecie się rozwijać? 

>>> SPRAWDŹCIE NAGRANIA WEBINARÓW!

 

 

 

 

Sprawdźcie z kim można się spotkać:

 

 

 

Aby ułatwić poszukiwania, stworzyliśmy dla Was: 

  • katalog potargowy z opisami i kontaktami do wszystkich wystawców oraz prowadzonymi przez nich rekrutacjami - pobierz TUTAJ:

 

 

  • zestawienie firm (uwzględniające ich profil działalności oraz oferty), z podziałem na poszczególne WYDZIAŁY - pobierz TUTAJ.

 

 

No i najważniejsze – dobra wiadomość – WSZYSTKIE NIEOBECNOŚCI WYNIKAJĄCE Z UCZESTNICTWA W TARGACH I WEBINARACH BĘDĄ USPRAWIEDLIWIONE.

 

 

 

Harmonogram wydarzenia:

 

 

 

 

 

 

POBIERZ PLAKAT WYDARZENIA