CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Zaloguj się i korzystaj!

Zachęcamy do korzystania z nowych możliwości, jakie oferuje Portal Praca Akademickiego Biura Karier.

 

Założenie na nim konta Pracodawcy i zalogowanie się umożliwia dodawanie własnych ofert, dostęp do treści widocznych tylko dla zalogowanych użytkowników, a także przegląd bazy studentów oraz absolwentów i bezpośredni kontaktu z nimi.

 

Informacja dla Pracodawców, którzy mieli utworzone konto we wcześniejszej wersji serwisu:

Pracodawcy posiadający już konto we wcześniejszej wersji serwisu nie muszą zakładać ponownie konta. Powinni skorzystać z funkcji przypomnienia hasła (https://abk.po.opole.pl/portal/lostpassword.php?mod=pracodawca).

Po wpisaniu  adresu e-mail (adres kontaktowy wpisany w starym profilu), na podany adres zostanie wysłana prośba o wygenerowanie nowego hasła. W kolejnym emailu otrzymacie Państwo nowe hasło potrzebne do zalogowania się do Portalu Praca ABK.

W nowym serwisie loginem jest adres email, który można zmienić (podobnie jak hasło) po zalogowaniu w swoim profilu.

Uwaga: Po pierwszym zalogowaniu należy wypełnić wymagane zgody.

 

Informacja dla Pracodawców, którzy chcą stworzyć nowe konto:

Wystarczy założyć konto klikając w link: https://abk.po.opole.pl/portal/rejestracja.php?mod=pracodawca (zakładka po prawej stronie „Rejestracja” --> „Pracodawca” --> „Załóż konto”)

Po aktywowaniu konta przez pracowników ABK będzie można dodawać własne oferty (praca, staż, praktyka). Wprowadzanie i edytowanie ofert jest bardzo proste. Oferta jest aktywowana przez pracowników ABK w ciągu 24 godzin i widoczna w naszym systemie zgodnie ze wskazaną datą ważności. Zamieszczane oferty powinny zawierać niezbędne dane kontaktowe i być skierowane do osób, które studiują lub studiowały na Politechnice Opolskiej (tzn. muszą być zgodne z kierunkami kształcenia na Politechnice Opolskiej).

 

W celu dotarcia do większej grupy zainteresowanych studentów/absolwentów naszej uczelni zachęcamy do uzupełniania  wszystkich danych w profilu, m.in. logotypu oraz informacji  o tym jak wygląda rekrutacja, jakie programy stażowe prowadzicie, itd. W profilu Pracodawcy widocznym dla  Studenta/Absolwenta wyświetlane są tylko pola uzupełnione.