CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Rusza kolejna edycja naszej GRY MIEJSKIEJ! - zapisy otwarte

Grafika wprowadzająca

Już 19 października macie szansę wziąć udział w kolejnej odsłonie naszej Gry miejskiej, organizowanej przez Akademickie Biuro Karier PO oraz Bibliotekę PO!

 

ZAPISY RUSZYŁY!

 

Dzisiejszy rynek pracy stawia przed nami wiele wyzwań i nie zawsze jest łatwo... Z pewnością w cenie jest kreatywność, nieszablonowe myślenie, spryt i skuteczność. Chcecie się sprawdzić czy posiadacie te cechy czy może trzeba coś doszlifować? Macie świetną okazję!

 

Mamy nadzieję, że już pracujecie nad swoją kondycją… bo będzie się działo! Kilometry do przebiegnięcia, pot, łzy… ze śmiechu oczywiście! :) Gwarantujemy dobrą zabawę i dobrą rozkminkę. :) Poza tym podszlifujecie trochę umiejętności, które z pewnością przydadzą się Wam w Waszej przyszłej pracy. Kto okaże się liderem grupy? Kto wykaże się kreatywnością? A kto strategicznym myśleniem? To wszystko z pewnością będziecie mogli przećwiczyć na żywym organizmie swoim i miejskim. ;)

 

A dodatkowo oczywiście macie szansę na wypasione nagrody! Do wygrania są e-bony o łącznej wartości 2550 zł.

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?
Zbierzcie się w 3-osobową drużynę, wybierzcie Lidera swojej grupy, zarejestrujcie się poprzez formularz zgłoszeniowy i cierpliwie poczekajcie na dalsze instrukcje.

 

Kto może wziąć udział?
W grze mogą wziąć udział wszyscy studenci Politechniki Oposlkiej (I, II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych), doktoranci Politechniki Opolskiej oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich. 

 

Jak zarejestrować drużynę?
Warunkiem udziału w Grze jest:
1) posiadanie przez Lidera konta na portalu społecznościowym Facebook;
2) rejestracja 3-osobowej drużyny;
3) zapoznanie się z otrzymanym drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia;
4) dodanie do znajomych przez Lidera drużyny wskazanego profilu Facebook Gry (nazwa profilu zostanie przesłana mailowo).

 

Przebieg gry:
Pamiętacie zabawę w podchody z dzieciństwa? Będziecie mogli trochę poszaleć po mieście, zamieniając się w detektywów i odnajdując kolejne punkty kontrolne ;) Na miejscu czekać będą na Was zadania związane m.in. z opolskim rynkiem pracy czy Politechniką Opolską. Ważne, żeby działać drużynowo. Reszta pójdzie z górki.

 

Będziecie mogli korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy, a sposób przygotowania i realizacji zadań zależy tylko i wyłącznie od Was, Waszej pomysłowości i kreatywności! :)

 

Osoby biorące udział w grze są zwolnione z zajęć na czas rozgrywki!

 

Regulamin

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Poprzednie edycje: