CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Weź udział w konkursie. Zaprojektuj bezpieczne obuwie

Grafika wprowadzająca

6 tysięcy złotych – tyle wynosi pula nagród w konkursie dla studentów Politechniki Opolskiej w zorganizowanym przez PPO PP Strzelce Opolskie, lidera na rynku obuwia bezpiecznego. Konkurs polega na zaprojektowaniu obuwia, które może trafić do produkcji.

– PPO poszukuje nowych horyzontów projektowych. Rynek buta bezpiecznego wszedł na wyższy poziom w obszarze designu. Jakość, normy i komfort muszą iść w parze z dobrym, nowoczesnym wyglądem. Konkurs jest wsparciem naszych procesów konstrukcyjnych. To również forma łączenia regionalnych potencjałów biznesu i szkolnictwa wyższego – podkreśla Mateusz Magdziarz, dyrektor PPO Strzelce Opolskie, lidera na rynku obuwia bezpiecznego.

 

 

– Liczę na ciekawe, odważne i nowoczesne projekty. Przygotowaliśmy kompleksowe wytyczne, które pozwolą studentom i absolwentom przygotować prace łatwe do adaptacji w naszym procesie konstrukcyjnym. Moim marzeniem jest zaprojektowanie i wyprodukowanie butów bezpiecznych w oparciu o najlepsze propozycje nagrodzone w tym konkursie – dodaje Mateusz Magdziarz.

W konkursie przewidziano także atrakcyjne nagrody finansowe. Zwycięzca może liczyć na 3 tysiące złotych, zdobywca II miejsca- 2 tysiące złotych, a III miejsca na tysiąc złotych.

 

Zgłaszana praca konkursowa musi się składać z minimum trzech projektów obuwia bezpiecznego, które powinny być ze sobą spójne i tworzyć kolekcję pod względem kolorystycznym, konstrukcyjnym lub w zakresie zastosowanych materiałów. Technika wykonania prac konkursowych jest dowolna. Zgłoszenia prac konkursowych dokonywać można wyłącznie elektronicznie pod adresem: projekt_obuwia@po.edu.pl

 

Akceptowane formaty zgłaszanych elektronicznie prac konkursowych, to: JPG, JPEG, BMP oraz PDF (dla skanów prac konkursowych wykonanych techniką odręczną). Maksymalna wielkość pliku z przesłaną pracą konkursową nie może przekroczyć 10 MB.
Prace konkursowe można nadsyłać do 14.06.2022r.

 

Regulamin konkursu