CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Spotkania z biznesem WIPiL semestr letni 2019/2020

„Spotkania z biznesem” się nie kończą, zmieniają jedynie właściciela i modyfikują się wedle potrzeb odbiorców.

Odbiorcy w semestrze letnim 2019/2020 to studenci Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki- przyszli inżynierowie.

Inżynier to istota niezwykle pożądana na rynku pracy, dlatego na warsztatach pojawia się więcej pracodawców, a tematy są ściśle powiązane z rekrutacją i  zatrudnieniem. Tradycyjnie w drugiej części, studenci zjawiają się z wizytą studyjną w siedzibie firmy.

                                                                                                                  

Tym razem naszym żakom zaprezentowały się dwie firmy: Vetrotech z Namysłowa z grupy Saint-Gobain, oraz Marco z Gliwic.

O procesie i wymogach rekrutacji w tych przedsiębiorstwach, specyfice działania, kulturze organizacyjnej oraz zakresie obowiązków na wybranych stanowiskach słuchacze dowiedzieli się prawie wszystkiego. A o resztę będą mieli okazje dopytać osobiście i na miejscu zobaczyć podczas pobytu w siedzibie firmy.

Podziękowania kierujemy na ręce przedstawicieli firm, którzy poświecili swój czas na spotkanie z nami: Pani Annnie Cyrance HR Biznes Partner w firmie Vetrotech oraz Panu Danielowi Niewinskiemu - Asystentowi Prezesa Zarządu w firmie Marco.

 

 

Dziękujemy Pani Prodziekan Aleksandrze Żurawskiej za patronat merytoryczny oraz Panu Tomaszowi Sałajczykowi za wsparcie organizacyjno-techniczne.

Przełączać inżynierów na praktyczne myślenie to dla nas sama przyjemność, a dla nich szansa na znalezienie swojego wymarzonego miejsca pracy i zdobycie zatrudnienia zaraz po zakończeniu studiów. A może i szybciej! :)