CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Akcja integracja - czyli turniej pierwszaków!

Grafika wprowadzająca

Studenci pierwszego roku, wyobrażamy sobie, że uczelnia może przypominać Wam teraz jeden wielki labirynt: wydziałów, budynków, korytarzy i dziwnych oznaczeń. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Pomożemy Wam w tym! Bądźcie z nami 20 października (czwartek)!

 

Ruszamy w tym roku z nową inicjatywą Ambasadorów ABK, Akademickiego Biura Karier oraz Biblioteki PO! Przygotowaliśmy dla Was Akcję integrację - czyli turniej pierwszaków! To połączenie gry terenowej oraz integracji. Nie zabraknie dobrej zabawy oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji! Będziecie mieć szansę poznać różne zakamarki uczelni i świetnie się przy tym bawić. Podczas rozgrywki będą czekać na Was wyzwania przygotowane przez studentów dla studentów. Kreatywność, zarządzanie czasem, spostrzegawczość - te umiejętności z pewnością zwiększą Waszą szansę na wygraną. Wiemy jedno - będzie fajnie!

 

Na studentów, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami czekają atrakcyjne nagrody!

 

 

Do zgarnięcia bony o wartości:

  • 1 miejsce: 3x350 zł
  • 2 miejsce: 3x250 zł
  • 3 miejsce: 3x150 zł

 

Jak wziąć udział?

  • Krok 1: Zbierzcie się w 3 osobowy zespół (uczestnikami Gry mogą być studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Opolskiej), 
  • Krok 2: Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy
  • Krok 3: Poczekajcie na wiadomość od Organizatora z potwierdzeniem uczestnictwa

… i to wszystko!

 

Regulamin rozgrywki


Czekamy na Wasze zgłoszenie do 18 października!

 

 

 

Fotografia na grafice promocyjnej: rawpixel.com (freepik)