CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Program Mentoringowy MentorMix dla Studentów Politechniki Opolskiej - wyciśnij ze studiowania jeszcze więcej!

Grafika wprowadzająca
 • Chcesz poznać swoje mocne i słabe strony?
 • Masz pomysł na siebie, ale potrzebujesz motywacji?
 • Chcesz wiedzieć jak szybciej dotrzeć tam, gdzie planujesz zawodowo trafić?
 • Wiesz, że masz potencjał?

 

To świetnie! Bo...

właśnie rusza Program Mentoringowy MentorMix dla studentów Politechniki Opolskiej pod patronatem Business Centre Club (BCC).

 

 

Program Mentoringowy będzie obejmował kilkumiesięczny cykl spotkań pomiędzy Mentorem a studentem – Mentee. Chcemy wspierać młode osoby w rozwoju ich kariery zawodowej i rozwoju osobistym. Program MentorMix jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą już dziś  mądrze zaplanować swoją karierę zawodową we współpracy z Mentorem!

 

Jest stworzony dla najbardziej zmotywowanych i zaangażowanych studentów Politechniki Opolskiej, którzy ukończyli 4 semestr studiów w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, wybranych spośród zgłoszeń przesłanych na nasz adres email. 

Mogą oni mogli przez 5 miesięcy pracować 1:1 z Mentorem, a dodatkowo wziąć udział w szkoleniu miękkim i/lub branżowym o wartości do 4000 zł / Uczestnik (np. Excel, Lean, AutoCad, Corel itp.). WOW … Prawda? :)

 

 • poznanie swoich mocnych/słabych stron;
 • świadomy rozwój kariery;
 • możliwość skorzystania z darmowego szkolenia miękkiego oraz branżowego;
 • networking (z innymi Uczestnikami i Mentorami);
 • wsparcie Mentora Kariery na każdym etapie programu;
 • zaświadczenie o ukończeniu Programu – idealne dopełnienie zapisów CV.

 

Do 31.10.2022:

 • wydrukuj i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, zeskanuj lub zrób zdjęcie;
 • zapoznaj się z REGULAMINEM PROGRAMU, wydrukuj i podpisz go, zeskanuj lub zrób zdjęcie;
 • stwórz swoje CV
 • całość wyślij do nas na adres: abk@po.edu.pl;
 • poczekaj na informację zwrotną.

 

10.10. – 31.10.2022 - I etap rekrutacji Uczestników (Mentee): przesyłanie zgłoszeń.

01.11. – 30.11.2022 - II etap rekrutacji Uczestników (Mentee): rozmowy rekrutacyjne, łączenie w pary Mentee i Mentorów (matching) oraz spotkania z Mentorem Kariery.

01.12.2022 – 31.05.2023 - Spotkania Mentee z Mentorami, ustalenie harmonogramu współpracy, podpisanie kontraktu określającego zasady współpracy. Część praktyczna – spotkania z Mentorem, szkolenia miękkie oraz branżowe.

06.2023 Podsumowanie projektu z Mentorem i Mentorem Kariery. Uroczyste zakończenie programu.

 

Nasi Mentorzy chcą być świadkami Twojego wzrostu i rozwoju i pomóc Ci właściwie wytyczyć cele zawodowe oraz szybciej dotrzeć do stanowisk, o których marzysz. Poznajcie się: 

 

 

Absolwent Politechniki Opolskiej na kierunkach Mechanika i Budowa Maszyn oraz Zarządzanie i Marketing, a także absolwent studiów MBA na University of Minnesota i SGH w Warszawie.

Prezes Zarządu Alu-Pro Polska Sp. z o.o. (produkcja profili dystansowych) oraz Prezes Zarządu Fenzi Polska Sp. z o.o. (produkcja chemii budowlanej). Wcześniej pełnił funkcje w zarządach, radach nadzorczych. Zarządzał także firmami produkcyjnymi i usługowymi.

Kanclerz Loży Opolskiej Business Centre Club (BCC), Wiceprezes Zarządu BCC, członek gremiów doradczych i konsultacyjnych na poziomie miasta i regionu.

 

 

 

Absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing (specjalność Zarządzanie przedsiębiorstwem) Politechniki Opolskiej oraz Psychologii Wpływu Społecznego Uniwersytetu Opolskiego.

Od 2006 r. związana z tematyką funduszy unijnych, najpierw jako pracownik Urzędu Marszałkowskiego, a finalnie z-ca dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Od 2019 r. współwłaścicielka marki Biotika oraz Biotika concept store i nieprzerwanie od 1998 r. instruktorka fitness. Przez kilka lat mocno związana Opolską Blogosferą Kulinarną (prezeska pierwszego w Polsce Stowarzyszenia Blogerów), z zamiłowania fotografka zafascynowana tematem psychologii szczęścia.

 

 

 

Absolwent Politechniki Opolskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu mikroprocesorów oraz ekonomii i zarządzania. Przeszedł ścieżkę inżynierską od referenta do głównego automatyka i dyrektora technicznego w dużym zakładzie produkcyjnym. Przez wiele lat prowadził własne firmy produkcyjne, które sprzedał firmie włoskiej i niemieckiej. Od podstaw zbudował polski oddział firmy Haldex – czołowego producenta  układów hamulcowych dla  pojazdów użytkowych i zarządzał nim przez 7 lat. Ma na swoim koncie kilka patentów. Mimo 69 lat wciąż aktywny -  zarządza polskim oddziałem Camozzi Automation jako członek zarządu.

 

 

 

 

Z zawodu inżynier mechanik ze stopniem doktora w dyscyplinie inżynieria mechaniczna, absolwent Politechniki Opolskiej. Pracę rozpoczął na stanowisku konstruktora, będąc po drodze szefem Działu Rozwoju, Dyrektorem Technicznym. Dziś pracuje na stanowisku Dyrektora Zakładu Generatorów, pełniąc również funkcję prokurenta. Przez te wszystkie lata uczestniczył w wielu skomplikowanych projektach technicznych na prawie wszystkich kontynentach.

Przez szereg lat miał możliwość zatrudniania, prowadzenia i wspomagania młodych ludzi (w szczególności inżynierów) na kolejnych szczeblach kariery w międzynarodowej firmie.

 

 

 

 

Absolwent studiów magisterskich WBIA Politechniki Opolskiej. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Kierownik laboratorium w firmie BETARD, która jest wiodącym producentem prefabrykatów w kraju. W życiu wyznaje zasadę "Jeżeli stoisz w miejscu to się cofasz".

Uważa, że najważniejszą rzeczą w pracy zawodowej jest możliwość rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy.

 

 

 

Olimpijczyk, Laureat Złotych Kolców, polski lekkoatleta, skoczek wzwyż. Dwukrotny Wicemistrz Europy w skoku wzwyż.  Prezes Opolskiego Związku Lekkiej Atletyki, a jednocześnie przedsiębiorca i  samorządowiec (radny Sejmiku Województwa Opolskiego i przewodniczący Komisji Kultury i Sportu). Jako Mentor chce podzielić się doświadczeniem sportowym, trenerskim oraz tym zgromadzonym w obszarze przedsiębiorczości.

 

 

 

 

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony i  mediów społecznościowych:    oraz 

Naszły Cię jakieś pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 

Akademickie Biuro Karier 

email: abk@po.edu.pl

telefon: 77 449 81 70 lub 77 449 81 34