CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

„Akcja integracja, czyli turniej pierwszaków” - mamy wygranych!

Grafika wprowadzająca

Ale to były emocje! Druga edycja „Akcji integracji, czyli turnieju pierwszaków” za nami! Jedno jest pewne – dobrej zabawy i nieoczekiwanych zwrotów akcji nie zabrakło.

 

Nasi nowi studenci mieli szansę poznać uczelnię i jej pracowników – co mamy nadzieję, że sprawi, że odnalezienie się w nowej, studenckiej roli, będzie jeszcze łatwiejsze. :) W trakcie wyścigu między politechnikowymi budynkami, uczestnicy rozwiązywali ciekawe zadania, przy których musieli się wykazać kreatywnością i sprytem.

Zwieńczeniem była rozgrywka finałowa, która przyniosła zdecydowanie najwięcej emocji. Uczestnicy przećwiczyli wiele umiejetności, w szczególności logiczne myślenie, umiejętność pracy zespołowej i zarządzania czasem, ale także zdolności przywódcze. 

 

Organizatorem wydarzenia są: Akademickie Biuro Karier oraz Biblioteka Politechniki Opolskiej wraz z Ambasadorami Akademickiego Biura Karier, którzy włożyli mnóstwo dobrej energii w przygotowania, by pokazać swoim młodszym koleżankom i kolegom, że studiowanie to, poza nauką, też mnóstwo świetnej zabawy, nowych znajomości i przyjaźni, a także wiele możliwości rozwoju - czasami wystarczy tylko po to sięgnąć! :)

Szczególne podziękowania dla Martyny Bogdał, Karoliny Hendel, Marcela Pawliczka, Dawida Szmechty, Wiktorii Świderek, Angeliki Bergiel, Wiktorii Waśko, Natalii Wyrwich.

 

 

 

„Było świetnie!”

„Super zabawa!”

„Świetnie się bawiliśmy!”

– a tak oceniają nasze wydarzenie uczestnicy. Bardzo się cieszymy, że tak pozytywnie to odebraliście!

 

 

 

 

Na podium stanęły 3 drużyny, które po części terenowej oraz finałowej zdobyły największą ilość punktów i zgarnęły bony do sklepu Empik:

·      1 miejsce (3x350 zł): Mytosukces w składzie: Wojtek Dendewicz, Paweł Garncarek, Przemysław Maszczyk – studenci Ekonomii na Politechnice Opolskiej

·      2 miejsce (3x250 zł): Małrycy w składzie: Łukasz Czajkowski, Adam Sordoń, Robert Milejski – studenci Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Opolskiej

·   3 miejsce (3x150 zł): Misiaki w składzie: Mateusz Piędziak, Wojciech Majewski, Paulina Sciborski – studenci Technologie Energetyki Odnawialnej na Politechnice Opolskiej

 

 


 

 

Podczas rozgrywki mieliśmy okazję w swobodnej atmosferze przedstawić ofertę naszego biura. Jedno z zadań do wykonania polegało na zapisaniu drużyny na konsultację CV. Po grze doptywano nas czy udzielamy wsparcia w tym zakresie również po grze. Oczywiście, że tak! Robimy to i wiele, wiele więcej dla naszych studentów! Taka forma promocji naprawdę działa! - mówi Paulina Legierska z Akademickiego Biura Karier Politechniki Opolskiej.

 

 

 

Zdjęcia: Marcel Pawliczek

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!

Zapraszamy do korzystania z możliwości jakie daje Akademickie Biuro Karier oraz Biblioteka Politechniki Opolskiej.

Do zobaczenia!