CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Zapisz się na darmowe szkolenia z praktykami. Porcja wiedzy dla studentów i absolwentów

Grafika wprowadzająca

Weź udział w darmowych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów-praktyków, zgarnij świeżutką wiedzę i poszerz swoje umiejętności - zarówno twarde, jak i miękkie!

 

BazaR (czyli naszą Bazę Rozwojową Politechniki Opolskiej) otwieramy na dwa tygodnie – od 18 do 29 listopada. Ale zapisy ruszają już teraz – nie zwlekaj ze zgłoszeniem, najlepsze produkty rozchodzą się bardzo szybko…jak to na BazaRze! ;)

 

W tegorocznej edycji spotkamy się z przedstawicielami firm: Convista, IAB Polska, INTEX, Kyndryl, PROPOINT, Urząd Dozoru Technicznego, Volvo Group, jak również z Mentorem Kariery Akademickiego Biura Karier oraz absolwentami - trenerami indywidualnymi.

 

 

 

 

 

Lean Management

UWAGA! ZMIANA TERMINU - GRUDZIEŃ 2024 | ZAPISY WKRÓTCE | Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki

Prowadzący: Sławomir Zabawa - TPM Master Black Belt z 13-letnim doświadczeniem w obszarze FMCG. Koordynuje i wdraża procesy Lean, Six Sigma, TPM, które podnoszą efektywność i jakość zorientowaną na klienta. Absolwent Politechniki Opolskiej. Wykładowca studiów podyplomowych na Politechnice Opolskiej i Uniwersytecie WSB Merito Wrocław. 

#produkcja #zarzadzanie #leanmanagement

 

 


 

SZKOLENIA TEJ EDYCJI, KTÓRE SĄ JUŻ ZA NAMI:

 

Kup 3 butelki mleka, a jak będą jajka, to kup sześć - czyli jak budować komunikację w zespole, gdy mówimy w dwóch różnych polskich językach (techniczni vs humaniści)

PON, 18 listopada | 8.20 – 9.50 | Wydział Ekonomii i Zarządzania, Luboszycka 7

O szkoleniu: Myślisz, że biegła znajomość języka polskiego wystarczy, by prowadzić skuteczną komunikację? Nic bardziej mylnego. Na swojej drodze zawodowej spotkasz wielu ludzi. Szybko przekonasz się, że pomimo dobrych intencji, bardzo łatwo o nieporozumienia wynikające z różnic używanego słownika, rozumienia pojęć, czy sposobu myślenia. Opowiem Ci moją historię i wyciągnięte z niej wnioski i podam praktyczne protipy, jak sobie w takiej sytuacji poradzić.

Firma: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, PanParagon

Prowadzący: Antonina Grzelak, COO aplikacji mobilnej PanParagon

#miękkie #komunikacja #marketing #zarządzanie 

 


Mobile Design System przy wsparciu AI

PON, 18 listopada | 9:00-10:00 | ONLINE

O szkoleniu: W dzisiejszym dynamicznym świecie technologii, tworzenie spójnych i estetycznych interfejsów mobilnych jest kluczowe. Szkolenie to okazja, aby zgłębić tajniki nowoczesnego projektowania UI/UX z wykorzystaniem AI. Prowadzący opowie jak AI wspiera jego pracę, automatyzując rutynowe zadania i zwiększając kreatywność.

Firma: Volvo Group

Prowadzący: Michał Kubiak, Właściciel Obszaru Produktu Cyfrowego - od 2019 roku pracuje w Volvo Group, obecnie jako Digital Product Area Owner i Digital Product Manager ds. Mobilnych Fundamentów i Dostaw. Od lat zawodowo i hobbystycznie zajmuje się technologiami mobilnymi, głównie tworzeniem aplikacji w Kotlinie na Androida, z niewielkim doświadczeniem również na iOS.

#IT #mobile #AI

 


Masaż z elementami technik bańką chińską w dolegliwościach bólowych pleców

PON, 18 listopada | 10:30 –12:00| ul. Prószkowska 76

O szkoleniu: Podczas szkolenia omówione zostanie m.in. przygotowanie stanowiska pracy, najważniejsze informacje niezbędne dla pacjenta przed zabiegiem, bhp podczas masażu, techniki masażu, praca z bańka chińską oraz informacje dla pacjenta po zabiegu.

Prowadząca: Ilona Glinka - absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Pracuje w zawodzie od 12 lat, posiada doświadczenie w rehabilitacji sportowej, ortopedycznej, traumatologii, onkologii, neurologii. Pomaga pacjentom zmniejszyć dolegliwości bólowe, poprawia ruchomość, zmniejszyć napięcie mięśniowe dzięki specjalistycznym metodom i wiedzy zdobytej na kursach np.  masaż tkanek głębokich, terapia manualna, mikrokinezyterapia i kinesiology taping. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i całościowo dobierając odpowiednie techniki pracy oraz terapię.
Zajmuje się również terapią psychosomatyczną, dzięki której znajdują się przyczyny emocjonalne i traumatyczne bólu fizycznego. Prowadzi zajęcia ruchowe dla grup i warsztaty taneczno - rozwojowe.

#fizjoterapia #zdrowie

 


Terapia manualna tkanek miękkich

PON, 18 listopada | 12:30 –14:00| ul. Prószkowska 76

O szkoleniu: Podczas szkolenia omówione zostanie m.in. wprowadzenie do terapii manualnej tkanek miękkich, przygotowanie stanowiska pracy, informacje niezbędne dla pacjenta przed zabiegiem, bhp podczas pracy.

Prowadząca: Ilona Glinka. Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Pracuje w zawodzie od 12 lat, posiada doświadczenie w rehabilitacji sportowej, ortopedycznej, traumatologii, onkologii, neurologii. Pomaga pacjentom zmniejszyć dolegliwości bólowe, poprawia ruchomość, zmniejszyć napięcie mięśniowe dzięki specjalistycznym metodom i wiedzy zdobytej na kursach np.  masaż tkanek głębokich, terapia manualna, mikrokinezyterapia i kinesiology taping. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i całościowo dobierając odpowiednie techniki pracy oraz terapię.
Zajmuje się również terapią psychosomatyczną, dzięki której znajdują się przyczyny emocjonalne i traumatyczne bólu fizycznego. Prowadzi zajęcia ruchowe dla grup i warsztaty taneczno - rozwojowe.

#fizjoterapia #zdrowie

 


Czysty kod. Warsztaty z Convista: Znajomość technologii to nie wszystko!

PON, 18 listopada | 15:30-16:30 | Katedra Informatyki, Prószkowska 76, bud. 1, sala P1-204

O szkoleniu: Umiejętność technicznego pisania kodu i znajomość technologii to nie wszystko. Kluczowe jest pisanie kodu w sposób czysty i uporządkowany, bo jest on bardziej testowalny, rozszerzalny i zrozumiały dla innych programistów. To umiejętność, która zdecyduje o Twoim zatrudnieniu! Nawet doskonała znajomość Javy nie wystarczy, jeśli styl kodowania jest chaotyczny, niezrozumiały i trudny do modyfikacji.

Wyobraź sobie, że na rekrutację przychodzi 5 studentów (a w 2023 roku ponad 1 000 studentów zaaplikowało do nas na staż!), wszyscy wykonują zadanie dobrze, ale pracodawca wybierze tego, którego kod był bardziej jakościowo napisany i zrozumiały. Naucz się pisać właśnie taki kod! Co będzie? PRAKTYKA!

Dostaniesz przykłady kodu, które uruchomisz u siebie. Najpierw poznasz wybrane zagadnienia teoretyczne, potem własnoręcznie (razem z Grześkiem) zakodujesz DOBRE rozwiązania.

CZY MUSZĘ ZNAĆ JAVĘ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?

Nie! Będziemy pracować na kodzie napisanym w Javie, ale omawiane sposoby na to, aby Twój kod stał się lepszy można zastosować w każdej technologii :)

CO BĘDZIE POTRZEBNE NA SPOTKANIE?

        GIT

        Edytor kodu (np. Intelliji)

        ew. Podstawowa znajomość Javy, bo w tym języku będą przykłady, jednak całą wiedzę można aplikować do innych języków programowania

Firma: Convista

Prowadzący: Grzesiek Kuczek, Senior Java Developer, który pracuje w komercyjnych projektach od ponad 8 lat, więc zna się na rzeczy ;)

#IT

 


Wprowadzenie do Cyberbezpieczeństwa Systemów Automatyki Przemysłowej dla utrzymania ruchu

PON, 18 listopada | 15:30 – 17:30 ; przerwa; 18:00 – 20:00 | ul. Prószkowska 76

O szkoleniu: Chcesz wiedzieć jak zbudować kompletny system cyberbezpieczeństwa systemów automatyki z uwzględnieniem wymogów opisanych w ISA/IEC 62443? Bezpieczeństwo cybernetyczne nowoczesnego przedsiębiorstwa jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo. Na system bezpieczeństwa składa się nie tylko sprzęt, ale również procedury i wreszcie sami użytkownicy systemu, ich świadomość i kompetencje.

Firma: INTEX

Prowadzący: Artur Szymiczek - Dyrektor Techniczny firmy INTEX, a zarazem wybitny ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie systemów sterowania opartych na rozwiązaniach firmy SIEMENS, systemów komunikacji przemysłowej oraz cyberbezpieczeństwa.

#cyberbezpieczenstwo #automatyka

 


Etapy tworzenia własnego standardu HMI

WT, 19 listopada | 12.00 – 13.00 | ONLINE

O szkoleniu: Dołącz do webinaru, aby dowiedzieć się jak wygląda proces tworzenia własnego standardu HMI. Omówimy wszystkie etapy – od pomysłu i projektowania intuicyjnych ekranów, aż po wdrożenie. Pokażemy praktyczne przykłady oraz udzielimy cennych wskazówek, które mogą okazać się nieocenione w Twojej przyszłej karierze inżynierskiej. To doskonała okazja, by zrozumieć, jak tworzyć interfejsy, które spełniają wymagania współczesnych systemów automatyki!

Firma: PROPOINT

Prowadzący: Jakub Karaś - od ponad 5 lat pracuję w dziale SCADA, w którym zajmujemy się przygotowywaniem projektów na panele operatorskie. Moje obecne stanowisko w firmie PROPOINT to Starszy Programista SCADA.

#produkcja #automotive

 


Znajdź swoje miejsce na rynku! Jak skutecznie szukać praktyk i pierwszej pracy

ŚR, 20 listopada | 11.30  – 14.00, ul. Prószkowska 76, budynek nr 6, Centrum Językowe, sala P6-13

O szkoleniu: Znajdź swoje miejsce na rynku!” to szkolenie stworzone dla studentów, którzy chcą skutecznie wystartować z szukaniem pierwszej pracy lub praktyk. Dowiesz się, jakie kroki warto podjąć, gdzie faktycznie szukać ofert i jak monitorować cały proces, by nie przegapić żadnej okazji. Dorzucimy też wskazówki dotyczące rozmów rekrutacyjnych – wszystko w luźnej atmosferze, bez stresu. Gotowi, by ruszyć po swoje?

Prowadzący: Ewelina Nowak - Mentor Kariery w Akademickim Biurze Karier - Jestem absolwentką Pedagogiki Pracy z Doradztwem Zawodowym Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Sprzedażą i Marketingiem, a moją pasją są możliwości Internetu i budowanie kontaktów networkingowych w celu planowania i realizacji ścieżki kariery. Wspólnie z moimi Studentami dbam o tworzenie ich marki osobistej jako przyszłych kandydatów oraz o komunikację wizualną dokumentów aplikacyjnych. Jako Mentorka Kariery, mająca doświadczenie w różnych branżach i na różnych stanowiskach, wspieram Studentów i Absolwentów Politechniki Opolskiej od 2021 roku.

#rozwój #rekrutacja #miękkie

 


Marketing niskobudżetowy - jak prowadzić działania marketingowe bez korporacyjnych budżetów

ŚR, 20 listopada | 13.45  – 15.25 | Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki, Mikołajczyka 5, sala M-B222 

O szkoleniu: Nie jest sztuką pozyskiwać klientów gdy ma się w zanadrzu wielomilionowe budżety. Sztuką jest tak kreatywnie prowadzić marketing, by był skuteczny nawet przy minimalnych kosztach. A zwykle to takie właśnie budżety będziecie mieć na początku Waszej drogi lub przy rozkręcaniu własnych biznesów. Myślisz, że to niemożliwe? No to potrzymaj mi napój z pianą na dwa palce.

Firma: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Prowadzący: Antonina Grzelak, COO aplikacji mobilnej PanParagon

#marketing #dzialalnoscgospodarcza #miękkie

 


Dobrze ceniony zawód? Czyli jak zostać konstruktorem, projektantem maszyn

CZW, 21 listopada | 10.00  – 11.30 | ONLINE

O szkoleniu: Obecnie przy intensywnym rozwoju produkcji wszelkiego rodzaju przedmiotów coraz większy nacisk kładziony jest na automatyzację procesów produkcyjnych.

Każdy z przedmiotów z jakimi mamy styczność został przez projektanta, konstruktora wymyślony, ale tak aby trafił do użytkowania musi być jeszcze wyprodukowany, aby trafił do odbiorców.

Tu pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na pracę projektantów i konstruktorów maszyn produkcyjnych. Praktycznie każdy absolwent kierunków związanych z budową maszyn ma obecnie zapewnione zatrudnienie, konstruktorzy są na rynku poszukiwani i już po kilku latach praktycznego doświadczenia w zawodzie mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenia wybierając w ofertach. Tendencja ta ma wyraźnie widoczną stałą tendencję wzrostową, a konstruowanie maszyn wraz z robotyką i programowaniem są jednymi z najbardziej pożądanych na rynku umiejętnościami i zawodami.

Firma: PROPOINT

Prowadzący: Piotr Wocka, Dział Budowy Maszyn - sekcja konstrukcji mechanicznej, mgr inż., absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Mechanika i budowa maszyn z 20 letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, konstruowania, badań, rozwoju, szkolenia, zarządzania i praktyki w różnych obszarach przemysłu.

#budowamaszyn #konstrukcje #projektowanie

 


Wykorzystanie LinkedIn do zarządzania karierą. Warsztat praktyczny tworzenia profilu LinkedIn z rekruterami branży IT. 

CZW, 21 listopada | 12.00  – 14.00 | ONLINE

O szkoleniu: Krok po kroku przejdziemy przez każdą sekcję Twojego profilu na LinkedIn, żebyś wyszła/wyszedł ze spotkania z gotowym, profesjonalnym profilem! Wspólnie zadbamy o to, by Twoje doświadczenie, umiejętności i osiągnięcia były zaprezentowane w sposób, który przyciągnie uwagę pracodawców i zwiększy Twoje szanse na rynku pracy.

Firma: Convista

Prowadzący:

Agata Bandych - jej działka to rekrutacja, employer branding i współpraca z uczelniami. Spotkacie ją na targach pracy i na rozmowach rekrutacyjnych na staż. Wychodzi z założenia, że rozmawiać zawsze warto, dlatego o wszystkim Wam opowie i sprawi, aby Wasz (być może pierwszy) kontakt z rekruterem przebiegł bez stresu. 

Wioleta Patkowska - HR Manager. Od 10 lat związana z HR, pełniąc różne role w obszarach rekrutacji, Employer Brandingu, onboardingu i zarządzania. Jej celem jest realizacja inspirujących inicjatyw we wszystkich tych obszarach. Wraz z zespołem pracuje nad działaniami, które są efektywne dla biznesu, przyciągają uwagę w sieci i angażują pracowników.

#rozwój #rekrutacja #miękkie #linkedin #IT

 


Digital marketing od podszewki - wdrożenie w narzędzia analityczne

CZW, 21 listopada | 16.00  – 17.30 | Prószkowska 76, budynek 2, sala P2-212

O szkoleniu: Warsztat podzielony na 2 części. Pierwsza z nich pozwoli na zapoznanie się z panelami narzędzi takich jak GSC gtm oraz ga4. Przedstawione zostaną podstawowe metryki, a także sposób ich interpretacji. W drugiej części pojawia się odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Podczas warsztatu przeprowadzimy wdrożenie nowego tagu zbierającego dane z kliknięcia w numer telefonu za pomocą Google tag manager oraz sprawdzimy działanie poprzez opcje podglądu wyzwalania tagu. Na końcu opublikujemy dany kontener i sprawdzimy jego wyzwalanie jako konwersje w narzędziu Google Analytics.

Prowadzący: Patryk Grzondziel - absolwent Politechniki Opolskiej. W ramach obowiązków szuka możliwości optymalizacji wszelkich podejmowanych działań. Zaczynał jako programista w agencji SEO/SEM, gdzie budował wiedzę na temat SEO i zarządzania projektami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu realizuje się dalej w firmie o globalnym zasięgu jako specjalista ds. Digital marketingu.

#IT #analizadanych

 


Cyberbezpieczeństwo w chmurze publicznej, czyli na czym polega model współdzielonej odpowiedzialności. 

PT, 22 listopada | 11.00  – 12.00 | ONLINE

O szkoleniu: Rozpoczniemy od krótkiego omówienia modeli dostawy usług chmurowych. Następnie wyjaśnimy model współdzielonej odpowiedzialności za cyberbezpieczeństwo i tego jak się on różni zależnie od modelu dostarczania chmury (SaaS, PaaS, IaaS). Zakończymy sesje case study firmy, która odniosła sukces przenosząc się do chmury.

Firma: Volvo Group

Prowadzący: Kamil Bielawa, Senior Advisor – Cloud Data Security. Specjalista ds. bezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem w różnych firmach technologicznych. Jest pasjonatem Chmury Publicznej i możliwości, jakie ona oferuje. Prywatnie uwielbia duże maszyny: samoloty, samochody, statki, co tylko chcesz!

#IT #Cyberbezpieczeństwo

 


Urządzenia techniczne podlegające dozorowi technicznemu

ŚR, 27 listopada | 8.20  – 10.00 | Wydział Mechaniczny, ul. Mikołajczyka 5, sala M-B025

O szkoleniu: Na przykładzie realnych case study UDT wskaże aktualne przepisy dotyczące eksploatacji urządzeń podlegających przepisom ustawy o dozorze technicznym.

Firma: Urząd Dozoru Technicznego

Prowadzący: Marek Ćmiel - Główny Specjalista ds. wsparcia dozoru technicznego w Urzędzie Dozoru Technicznego Oddział terenowy we Wrocławiu. Specjalista w zakresie urządzeń transportu bliskiego: dźwigi, podesty ruchome i dźwigniki, dźwignice,  przenośniki,  żurawie. Ekspert Jednostki Notyfikowanej UDT-CERT w  zakresie dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, wielokrotnie brał udział jako ekspert techniczny w procesie certyfikacji systemów zarządzania, ekspert jednostki certyfikującej wyroby, ekspert jednostki certyfikującej osoby. Wykładowca akademii UDT z zakresu eksploatacji urządzeń podlegających dozorowi technicznemu, w szczególności urządzeń transportu bliskiego oraz dyrektyw europejskich.

#nadzor #dozortechniczny #mechanikaibudowamaszyn

 


UWAGA! SZKOLENIE ODWOŁANE

Efektywne Zarządzanie Zespołami Zdalnymi. Identyfikacja wyzwań przywództwa

ŚR, 27 listopada | 11:30 – 13:00, Prószkowska 76, budynek 5, P5-204

Firma: Kyndryl

Prowadzący: Monika Słomian-Smoczyńska - liderka, mentorka i trenerka kadry zarządzającej. Jako Global Head of Service Management  z powodzeniem kierowała międzynarodową organizacją zarządzania usługami przez niemal dekadę. Te lata poświęcone na tworzenie złożonych struktur organizacyjnych, ich transformacje oraz działania przyspieszające rozwój klientów, ukształtowały jej zdolność do szybkiego reagowania na zmiany oraz odwagę w wyznaczaniu nowych kierunków działań. Monika często powtarza: „Największą zaletą jest słuchanie i dopasowywanie tego, co usłyszysz, do właściwego kontekstu”.

#zarzadzanie #miękkie

 


CV, które pokochają rekruterzy 

CZW, 28 listopada | 13.30  – 16.00, Prószkowska 76, budynek 6, sala P6-19

O szkoleniu: „CV, które pokochają rekruterzy” to warsztat, na którym dowiesz się, jak stworzyć CV, które wyróżni Cię w tłumie kandydatów i przejdzie przez systemy ATS (Application Tracking System). Poznasz zasady, które przyciągają uwagę rekruterów, dowiesz się, jak unikać pułapek systemów skanujących CV oraz jak prezentować swoje umiejętności w sposób, który zapadnie w pamięć. Czekają na Ciebie praktyczne porady i proste triki, dzięki którym Twoje CV zrobi świetne pierwsze wrażenie!

Prowadzący: Ewelina Nowak - Mentor Kariery w Akademickim Biurze Karier - Jestem absolwentką Pedagogiki Pracy z Doradztwem Zawodowym Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Sprzedażą i Marketingiem, a moją pasją są możliwości Internetu i budowanie kontaktów networkingowych w celu planowania i realizacji ścieżki kariery. Wspólnie z moimi Studentami dbam o tworzenie ich marki osobistej jako przyszłych kandydatów oraz o komunikację wizualną dokumentów aplikacyjnych. Jako Mentorka Kariery, mająca doświadczenie w różnych branżach i na różnych stanowiskach, wspieram Studentów i Absolwentów Politechniki Opolskiej od 2021 roku.

#rozwoj #miękkie #rekrutacja

 


Efektywne Zarządzanie Zespołami Zdalnymi. Scenariusze ról zdalnych 

CZW, 28 listopada | 13:45 – 15:25 | Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki, Mikołajczyka 5, sala M-B221

O szkoleniu: Uczestnicy zobaczą zestaw umiejętności i podejście potrzebne do prowadzenia zespołów pracujących zdalnie w globalnych organizacjach.

Firma: Kyndryl

Prowadzący: Monika Słomian-Smoczyńska - liderka, mentorka i trenerka kadry zarządzającej. Jako Global Head of Service Management  z powodzeniem kierowała międzynarodową organizacją zarządzania usługami przez niemal dekadę. Te lata poświęcone na tworzenie złożonych struktur organizacyjnych, ich transformacje oraz działania przyspieszające rozwój klientów, ukształtowały jej zdolność do szybkiego reagowania na zmiany oraz odwagę w wyznaczaniu nowych kierunków działań. Monika często powtarza: „Największą zaletą jest słuchanie i dopasowywanie tego, co usłyszysz, do właściwego kontekstu”.

#zarzadzanie #miękkie

 


Pewność siebie i asertywność: Jak zwiększyć własną wartość?

PT, 29 listopada | 10.00  – 11.30| Prószkowska 76, budynek 5, P5-204

 

O szkoleniu: Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości własnej wartości, nauka asertywnej komunikacji oraz radzenia sobie z negatywną opinią. Szkolenie nastawione jest na praktyczne umiejętności, które przydadzą się zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym, wspierając uczestników w budowaniu pewności siebie i skuteczności w działaniu.

  • Pewność siebie: Praktyczne metody i ćwiczenia, które pomogą wzmocnić poczucie własnej wartości i pokonać wątpliwości.
  • Asertywność: Strategie, które umożliwiają wyrażanie swoich potrzeb, stawianie granic i budowanie zdrowych relacji w pracy i życiu prywatnym.
  • Wsparcie i inspirację: Wgląd w to, jak różnorodność i inkluzywność mogą wspierać rozwój, pomagając znaleźć motywację do działania i lepszego samopoczucia.

Firma: Kyndryl

Prowadzący: Anna Lewandowska, absolwentka informatyki i certyfikowana menedżerka projektów, z ponad dziewięcioletnim doświadczeniem w IBM/Kyndryl, gdzie pełniła m.in. role Lidera Umiejętności, wsparcia transformacji w Europie oraz Menedżera Programu w obszarze chmury. Zasłynęła jako “twarda trenerka umiejętności miękkich", pomagając tysiącom współpracowników rozwijać pewność siebie i skuteczność w pracy zespołowej.

Na co dzień angażuje się w działania na rzecz różnorodności i inkluzywności, m.in. poprzez prowadzenie grupy Women in Business w Kyndryl. Jej misją jest tworzenie środowiska, w którym każdy ma szansę się rozwijać i czuć się docenionym.

 

#rozwoj #miękkie #asertywnosc #komunikacja #pewnoscsiebie