CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4 Polska wersja English versiona

Kontakt

Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej

 

ul. Prószkowska 76

Budynek nr 5, Pokój 106

45 - 758 Opole

 

mail: abk@po.opole.pl, tel77 449 8170; 8134; 8135

 

 Kontakt w sprawie strony internetowej i Portalu Praca: 77 449 8135
 

Kontakt w j. angielskim (English): 77 449 8134

Kontakt w j. niemieckim (Deutsch): 77 449 8170

 

 

 

 

 Godziny pracy: 

poniedziałek - piątek

 godz. 6.30 - 16.00

 

 

PRACOWNICY BIURA:

Anna Brysz-Lenort - samodzielny referent ds. administracyjnych: a.brysz@po.edu.pl (urlop)

Ewa Gala - starszy specjalista ds. administracyjnych: e.gala@po.edu.pl

Daria Kowal - specjalista ds. administracyjnych: d.kowal@po.edu.pl

Ewelina Kucharzak - specjalista ds. administracyjnych: e.kucharzak@po.edu.pl (urlop)

Paulina Legierska - samodzielny referent ds. administracyjnych: p.legierska@po.edu.pl

Ewelina Nowak - samodzielny referent ds. administracyjnych: e.nowak@po.edu.pl

 

Aleksandra Jasińska - kierownik ABK: a.jasinska@po.edu.pl