CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości

Grafika wprowadzająca

Dla Studenta:

Daj firmom i instytucjom zainteresowanym zatrudnieniem Ciebie 45 minut. Sprawdź, czym się zajmują i dowiedz się więcej o danej branży.

 

Dla Pracodawcy:

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości to krótka forma i jedna z najlepszych okazji do zapoznania przyszłych absolwentów z branżą oraz strukturą firmy. Podczas 45-minutowego wykładu omawiane są głównie stosowane rozwiązania i specyfika funkcjonowania danej branży. Cykl odbywa się dwa razy w roku i skierowany jest do ostatnich semestrów wszystkich kierunków, a więc osób właśnie rozglądających się za wakatami.

 

 

 

  • Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości odbywa się dwa razy w roku.
  • Za nami już 16 edycji! 
  • Odwiedziło nas 258 pracodawców!
  • Odbyło się 309 spotkań z pracodawcami,
  • ... co daje 13 905 minut, czyli ... ponad 231 godzin!

 


 

Za nami XVI edycja Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości

 

Już po raz trzeci - z powodu zagrożenia epidemiologicznego - Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości, odbyła się ONLINE, z wykorzystaniem platformy MOODLE.

XVI edycję Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęliśmy 7 kwietnia wykładami dla studentów fizjoterapii, wychowania fizycznego oraz turystyki. W środę – 14 kwietnia – odbyły się spotkania dla studentów kierunków ścisłych, a ostatnie wykłady tej edycji Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – 21 kwietnia – dedykowane były Wydziałowi Ekonomii i Zarządzania.

>>>  Dowiedz się więcej o XVI edycji Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości: https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;364 !!!

 

                                                               

 

 


 

Kliknij poniżej, aby sprawdzić, co działo się w poprzednich edycjach Akademii