CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Akademickie Targi Pracy

Grafika wprowadzająca

Co roku z niecierpliwością czekamy na wiosnę i najważniejsze wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu zaangażowanych pracodawców i młodych ludzi chcących świadomie pokierować swoją karierą.

 

Co roku zainteresowanie wydarzeniem rośnie, a Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej stały się największym tego typu wydarzeniem w regionie. Powiększa się liczba wystawców, partnerów oraz patronów honorowych i medialnych.

 

 

 

Za nami 12 edycji. Ostatnia edycji z powodu sytuacji epidemiologicznej zorganizowana została w całości w formule on-line. 

Więcej o ostatniej edycji tutaj:  XII Akademickie Targi Pracy on-line

 

 

 

Bardzo mocno zależy nam na wysokim poziomie wydarzenia – starannie wybieramy tych pracodawców, których oferty będą zbieżne z kierunkami kształcenia Politechniki Opolskiej.

 

Pamiętamy także o przygotowaniu odwiedzających. Przybliżamy im pracodawców i ich oferty, tak by bez trudu odnaleźli stoiska pracodawców, z którymi chcą związać przyszłość i dotarli na miejsce z gotowymi dokumentami aplikacyjnymi.

 

 

 

Studenci są zwolnieni z zajęć dydaktycznych, by mogli spokojnie dopytać o szczegóły i skorzystać z dodatkowych form wsparcia: strefy konsultacji (ze wsparciem doradców zawodowych i profesjonalnego fotografa), strefy spotkań i szybkich randek z pracodawcami, czy strefy relaksu. Każda ze stref tworzona jest we współpracy z partnerami i wystawcami.

 

 

 

 

 

 

 Firmy zainteresowane udziałem w kolejnej edycji targów pracy prosimy o wypełnienie wstępnego  formularza zgłoszeniowego.

.

 

Tak wyglądały poprzednie edycje wydarzenia:

 

2020

 

                                

 

2019

 

                

 

2018

 

               

 

2017