CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Akademickie Targi Pracy

Grafika wprowadzająca

Co roku z niecierpliwością czekamy na wiosnę i najważniejsze wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu zaangażowanych pracodawców i młodych ludzi chcących świadomie pokierować swoją karierą.

 

Co roku zainteresowanie wydarzeniem rośnie, a Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej stały się największym tego typu wydarzeniem w regionie. Powiększa się liczba wystawców, partnerów oraz patronów honorowych i medialnych.

 

 

 

Ostatnia, trzynasta edycja Akademickich Targów Pracy Politechniki Opolskiej zaplanowana została w trybie on-line. W tym roku spotkanie trwało dwa dni – 23 i 24 marca, w godzinach 9.00-17.00.

Spotkaliśmy się na platformie Gridaly, która umożliwiła odbiorcom udział m.in. w:

  • speed recruitment'ach,
  • speed networkingu,
  • webinariach,
  • grywalizacjach (z nagrodami),
  • konsultacjach dokumentów aplikacyjnych.

Na wydarzenie zarejestrowało się  ¾ studentów studiów stacjonarnych  i cieszyły się one aż 90% frekwencją wśród zarejestrowanych uczestników.

Co 3 uczestnik wydarzenia był aktywny na czacie, a w sumie nawiązano prawie 950 kontaktów.

Po więcej szczegółow odsyłamy Państwa TUTAJ.

 

 

Co roku bardzo mocno zależy nam na wysokim poziomie wydarzenia – starannie wybieramy tych pracodawców, których oferty będą zbieżne z kierunkami kształcenia Politechniki Opolskiej.

 

Pamiętamy także o przygotowaniu odwiedzających. Przybliżamy im pracodawców i ich oferty, tak by bez trudu odnaleźli stoiska pracodawców, z którymi chcą związać przyszłość i dotarli na miejsce z gotowymi dokumentami aplikacyjnymi.

 

Studenci są zwolnieni z zajęć dydaktycznych, by mogli spokojnie dopytać o szczegóły i skorzystać z dodatkowych form wsparcia: strefy konsultacji (ze wsparciem doradców zawodowych i profesjonalnego fotografa), strefy spotkań i szybkich randek z pracodawcami, czy strefy relaksu. Każda ze stref tworzona jest we współpracy z partnerami i wystawcami.

 

 

 

 

 

 

 Firmy zainteresowane udziałem w kolejnej edycji targów pracy prosimy o wypełnienie wstępnego  formularza zgłoszeniowego.

.

 

Tak wyglądały poprzednie edycje wydarzenia:

 

2020

 

                                

 

2019

 

                

 

2018

 

               

 

2017