CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Akademickie Targi Pracy

Grafika wprowadzająca

Za nami 14. edycja Akademickich Targów Pracy Politechniki Opolskiej! Wydarzenie odbyło się 29 marca 2023 r., stacjonarnie w  "Łączniku" Politechniki Opolskiej, gdzie nasi studenci i absolwenci spotkali się z 74 pracodawcami z całej Polski. Podczas tegorocznych targów uczestnicy mogli wybierać w ponad 500 ofertach pracy, staży czy praktyk. Nie zabrakło również możliwości nawiązania współpracy w zakresie prac dyplomowych. Zaproszone przez nas firmy reprezentowały wyłącznie te branże, które najbardziej interesują Politechnikę Opolską: m.in. motoryzację, produkcję, przemysł spożywczy, IT, turystykę, fizjoterapię, budownictwo, administrację, finanse, itp. 

 

Poza ciekawymi rozmowami można było skorzystać również ze strefy relaksu ufundowanej przez firmę BA Glass, zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce przygotowanej przez firmę Polaris, wypić pyszną kawę od Hard Beans, czy przegryźć popcorn od firmy Górażdże lub pączka od OptiBuy.

 

Poza tym uczestnicy mieli możliwość skorzystania z usług wizażystki a następnie wykonania zdjęcia biznesowego, mogli wskoczyć to CV pointu, spotkać się z Mentorem Kariery czy wziąć udział w speed rekrutacji.

 

Nie brakowało również świetnej zabawy podczas rozgrywek w kole fortuny z nagrodami oraz podczas konkursów przygotowanych przez firmy.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia: 

 

 

Podsumowanie targów pracy ze strony uczelni znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy również do GALERII ZDJĘĆ.

 

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim Wystawcom oraz Uczestnikom!

 

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnej edycji Targów Pracy zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych – informacje o tym wydarzeniu pojawią się z początkiem kolejnego roku.

 

PARTNER MERYTORYCZNY AKADEMICKICH TARGÓW PRACY 2023

 

PARTNERZY HONOROWI AKADEMICKICH TARGÓW PRACY 2023

 

Zapraszamy również do kontaktu: abk@po.edu.pl lub telefonicznie: 77/449 8170; 8134.

 


 

W roku 2022 odbyła się trzynasta edycja Akademickich Targów Pracy Politechniki Opolskiej (w trybie on-line). Wydarzenie trwało dwa dni – 23 i 24 marca, w godzinach 9.00-17.00.

Spotkaliśmy się na platformie Gridaly, która umożliwiła odbiorcom udział m.in. w:

  • speed recruitment'ach,
  • speed networkingu,
  • webinariach,
  • grywalizacjach (z nagrodami),
  • konsultacjach dokumentów aplikacyjnych.

Na wydarzenie zarejestrowało się  ¾ studentów studiów stacjonarnych  i cieszyły się one aż 90% frekwencją wśród zarejestrowanych uczestników.

Co 3 uczestnik wydarzenia był aktywny na czacie, a w sumie nawiązano prawie 950 kontaktów.

Po więcej szczegółow odsyłamy Państwa TUTAJ.

 

 

Co roku bardzo mocno zależy nam na wysokim poziomie wydarzenia – starannie wybieramy tych pracodawców, których oferty będą zbieżne z kierunkami kształcenia Politechniki Opolskiej.

 

Pamiętamy także o przygotowaniu odwiedzających. Przybliżamy im pracodawców i ich oferty, tak by bez trudu odnaleźli stoiska pracodawców, z którymi chcą związać przyszłość i dotarli na miejsce z gotowymi dokumentami aplikacyjnymi.

 

Studenci są zwolnieni z zajęć dydaktycznych, by mogli spokojnie dopytać o szczegóły i skorzystać z dodatkowych form wsparcia: strefy konsultacji (ze wsparciem doradców zawodowych i profesjonalnego fotografa), strefy spotkań i szybkich randek z pracodawcami, czy strefy relaksu. Każda ze stref tworzona jest we współpracy z partnerami i wystawcami.

 

 

 

 

 

 

 Firmy zainteresowane udziałem w kolejnej edycji targów pracy prosimy o wypełnienie wstępnego  formularza zgłoszeniowego.

.

 

Tak wyglądały poprzednie edycje wydarzenia:

 

2020

 

                                

 

2019

 

                

 

2018

 

               

 

2017