CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Akademickie Targi Pracy

Grafika wprowadzająca

***

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w XV Akademickich Targach Pracy.

Tegoroczna, piętnasta już edycja wydarzenia zaplanowana została na 20 marca 2024 r., stacjonarnie w  "Łączniku" Politechniki Opolskiej

Oferta jest elastycznie dopasowana do różnych oczekiwań - dla Pracodawców przygotowane zostały 4 pakiety uczestnictwa.  

Szczegółowa oferta i regulamin uczestnictwa dostępne są pod adresem: AKADEMICKIE TARGI PRACY 2024

Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego 2024 r.

***

Za nami 14. edycja Akademickich Targów Pracy Politechniki Opolskiej! Wydarzenie odbyło się 29 marca 2023 r., stacjonarnie w  "Łączniku" Politechniki Opolskiej, gdzie nasi studenci i absolwenci spotkali się z 74 pracodawcami z całej Polski. Podczas tegorocznych targów uczestnicy mogli wybierać w ponad 500 ofertach pracy, staży czy praktyk. Nie zabrakło również możliwości nawiązania współpracy w zakresie prac dyplomowych. Zaproszone przez nas firmy reprezentowały wyłącznie te branże, które najbardziej interesują Politechnikę Opolską: m.in. motoryzację, produkcję, przemysł spożywczy, IT, turystykę, fizjoterapię, budownictwo, administrację, finanse, itp. 

 

Poza ciekawymi rozmowami można było skorzystać również ze strefy relaksu ufundowanej przez firmę BA Glass, zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce przygotowanej przez firmę Polaris, wypić pyszną kawę od Hard Beans, czy przegryźć popcorn od firmy Górażdże lub pączka od OptiBuy.

 

Poza tym uczestnicy mieli możliwość skorzystania z usług wizażystki a następnie wykonania zdjęcia biznesowego, mogli wskoczyć to CV pointu, spotkać się z Mentorem Kariery czy wziąć udział w speed rekrutacji.

 

Nie brakowało również świetnej zabawy podczas rozgrywek w kole fortuny z nagrodami oraz podczas konkursów przygotowanych przez firmy.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia: 

 

 

Podsumowanie targów pracy ze strony uczelni znajdą Państwo TUTAJ. Zapraszamy również do GALERII ZDJĘĆ.

 

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim Wystawcom oraz Uczestnikom!

 

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnej edycji Targów Pracy zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych – informacje o tym wydarzeniu pojawią się z początkiem kolejnego roku.

 

PARTNER MERYTORYCZNY AKADEMICKICH TARGÓW PRACY 2023

 

PARTNERZY HONOROWI AKADEMICKICH TARGÓW PRACY 2023

 

Zapraszamy również do kontaktu: abk@po.edu.pl lub telefonicznie: 77/449 8170; 8134.

 


 

 

Co roku bardzo mocno zależy nam na wysokim poziomie wydarzenia – starannie wybieramy tych pracodawców, których oferty będą zbieżne z kierunkami kształcenia Politechniki Opolskiej.

 

Pamiętamy także o przygotowaniu odwiedzających. Przybliżamy im pracodawców i ich oferty, tak by bez trudu odnaleźli stoiska pracodawców, z którymi chcą związać przyszłość i dotarli na miejsce z gotowymi dokumentami aplikacyjnymi.

 

Studenci są zwolnieni z zajęć dydaktycznych, by mogli spokojnie dopytać o szczegóły i skorzystać z dodatkowych form wsparcia: strefy konsultacji (ze wsparciem doradców zawodowych i profesjonalnego fotografa), strefy spotkań i szybkich randek z pracodawcami, czy strefy relaksu. Każda ze stref tworzona jest we współpracy z partnerami i wystawcami.

 

 

 

 

.

 

Tak wyglądały poprzednie edycje wydarzenia:

 

 

2022

 

2020

 

                                

 

2019

 

                

 

2018

 

               

 

2017