CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej (BazaR) - podsumowanie

Grafika wprowadzająca

Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej (BazaR) to darmowe szkolenia i warsztaty dla studentów i absolwentów realizowane we współpracy z firmami i pracownikami uczelni.

 

Większość firm, które organizują z nami szkolenia prowadzi otwarte procesy rekrutacyjne, więc każdy z uczestników poza wiedzą może pomyśleć o współpracy z nimi.

 

Podczas szkoleń kradniemy najcenniejszą wartość –  czas specjalistów, czyli jeden z najdroższych zasobów. Trenerzy BazaRu poświęcają ten czas na spotkanie z młodymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać.

 

Szkoleniowy maraton trwa zwykle 2 tygodnie i jest realizowany w listopadzie każdego roku. Zainteresowanym firmom przekazujemy zagadnienia wskazane przez studentów jako interesujące, a propozycje dzielimy na te techniczne, zakończone certyfikatem („twarde”) oraz te kształtujące umiejętności „miękkie”.  

 

Propozycji praktycznych warsztatów przybywa, bo coraz więcej firm chce dzielić się potencjałem swoich specjalistów i widzi w „BazaRze” realną korzyść. Część z uczestników szkoleń interesuje się pracą w danej firmie i często zasila jej zespół. Bardzo nas cieszy, że z porcją wiedzy merytorycznej wracają do nas także absolwenci, którzy przekazują młodszym kolegom wiedzę zdobytą w pracy zawodowej.  

 

Każda edycja ma swoje „TOP”, tzn. te tematy, które cieszą się największą frekwencją oraz najbardziej zainteresowane nimi kierunki. W 2023 r. zrealizowaliśmy blisko 30 warsztatów z 13toma Partnerami. Ze wsparcia korzystali najczęściej przedstawiciele kierunku informatyka oraz zarządzanie. Tematami wybieranymi najczęściej był webwriting, autoprezentacja oraz SEO. Blisko 91%  uczestników oceniło zdobyte informacje jako zdecydowanie przydatne i przydatne, a 96% przygotowanie merytoryczne prowadzących jako zdecydowanie bardzo dobre i dobre.

 

Zobacz pełne podsumowanie jesiennej edycji BazaRu w roku 2023: 

https://create.piktochart.com/output/62603851-bazar-jesien-2023

 

 

 

 

Partnerom tej edycji ogromnie dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy nadal współpracować uzupełniając Państwa zespoły o pracowników odpowiadających na potrzeby gospodarki.

 

Zobacz nasz film podsumowujący:

https://youtu.be/K_0z2bmPuVc 

 

Partnerami edycji 2023 r. byli:

 

Sprawdź, co działo się w poprzednich edycjach:

 

   

 

 

Sprawdź, co możesz zyskać: