CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Gry miejskie

Gry miejskie organizowane przez Akademickie Biuro Karier PO to suma kilku czynników. Zawsze są emocje i uciekający czas, zawsze jest dobra zabawa, zawsze jest jakaś mapa i zdarte buty, zawsze są zadania szlifujące – to, co związane ze współczesnym rynkiem pracy. Do tego suma zawsze jest liczbą dodatnią – to, czego uczestnicy uczą się przy okazji gry procentuje w przyszłości. A i w kieszeni często coś zostanie, bo w każdej edycji przewidziane są nagrody.

 

Jak grać? Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę, odnaleźć punkty kontrolne, w których każda z drużyn otrzymuje zadania do wykonania. Potem nie pozostaje nic innego, jak zgarnąć nagrody! ;)

Nasza gra ma na celu rozwijanie umiejętności miękkich, które są niezbędne zarówno w życiu prywantm, jak i zawodowym - na stanowiskach administracyjnych i inżynieryjnych! Naszą misją jest jak najlepsze przygotowanie naszych studentów do wejścia na rynek pracy! Podczas każdej edycji ćwiczymy takie umiejętności jak kreatywność, nieszablonowe myślenie, spryt, skuteczność czy logiczne myślenie. Wszystko w atmosferze dobrej zabawy!

 

 

Kto może wziąć udział? Wszyscy studenci (I, II stopnia oraz jednolitych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) oraz doktoranci Politechniki Opolskiej. Nie musisz być chodzącą encyklopedią – zbierz zespół i włącz się do zabawy!

 

Poza naszą standardową Grą miejską prowadzimy również grę "Zgraj się z firmą" - we współpracy z pracodawcami, ktora pozwala w przyjemny sposób poznać działanie konkretnej firmy. Poza tym posiadamy w ofercie również propozycję skierowaną do studentów pierwszorocznych, rozpoczynających studia "Akcja integracja, czyli turniej pierwszaków".

 

 

 

Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądały poprzednie edycje naszych gier. 

 

            

 

     

 

 

 

Badź na bieżąco z aktualnościami na naszej stronie www oraz na profilu , by dowiedzieć się kiedy startuje kolejna edycja!