CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Kolejna gra miejska zagrana!

Grafika wprowadzająca

Kolejna edycja Gry miejskiej już za nami! Było niezwykle emocjonująco! Uczestnicy sprawdzali swoje umiejętności przydatne w poszukiwaniu zatrudnienia.

 

Nasza gra miejska to połączenie zabawy i namiastki wyzwań, z którymi mogą spotkać się w przyszłości nasi uczestnicy na rynku pracy. Zadaniem każdej drużyny było odnalezienie poszczególnych miejsc w przestrzeni miasta. Za każdą miejscówkę otrzymywali zadanie do wykonania. Nie było łatwo, ale wszystko wskazuje na to, że zabawa była udana! ;)

 

Sprawdziliśmy na ile uczestnicy znają nasz Portal praca i potrafią się po nim poruszać oraz czy wiedzą jak wyliczyć swoje wynagrodzenie „na rękę”. Drużyny mogły się również poczuć jak na prawdziwej rozmowie kwalifikacyjnej – nie brakowało zadań i z tego obszaru. Sprawdziliśmy również umiejętność szybkiego działania oraz analitycznego myślenia, czy umiejętność radzenia sobie w niespodziewanych sytuacjach. I co bardzo istotne – staraliśmy się pobudzić drużyny do maksymalnej kreatywności, która okazuje się niejednorodnie niezbędna zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym... oraz która mogła skrócić czas nawet o 30 minut! ;)

 

 

 

 

Tegoroczna gra w liczbach:

6 miejsc do odwiedzenia

9 zadań do rozwiązania

12 drużyn

2550 zł do rozdania

…oraz niezliczone przebiegnięte kilometry. ;)

 

 

 

Ostatecznie miejsca na podium zajęły 3 drużyny, które wykazały się dużym sprytem i szybkością:

  • 1 miejsce (bony do sklepu Empik o wartości 350 zł): Opiekuny Roberta Pioska w składzie: Fabian Eszik, Robert Piosek, Rafał Wawrzynek – studenci Informatyki na Politechnice Opolskiej
  • 2 miejsce (bony do sklepu Empik o wartości 250 zł): Mysiaki w składzie: Karolina Pyć, Krzysztof Wąchała, Adam Trojok – studenci Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Opolskiej
  • 3 miejsce (bony do sklepu Empik o wartości 150 zł): Excces w składzie: Bartłomiej Stanuch, Mateusz Ferst, Filip Tyniec – studenci Informatyki na Politechnice Opolskiej

 

  • nagroda za kreatywność (bony do sklepu Empik o wartości 100 zł) powędrowała do Odlotowych agentek w składzie: Dawid Szmechta, Julia Jacek, Magdalena Pająk – studenci Architektury na Politechnice Opolskiej.

 

Pozostałe drużyny, którym serdecznie dziękujemy za udział: Japko, Kentucky Gold, Szekla, EkoTrio, Astroamerykanie, Elektron, ZiPowe Trio, LogPoint. Świetnie się z Wami bawiliśmy!

 

 

 

Poniżej możecie przeczytać krótką relację Karoliny Pyć, liderki drużyny Mysiaki:

 

„Było super! Świetnie się bawiliśmy, dobrze, że pogoda dopisała i mieliśmy udany jesienny spacer ;D  fajnie poznać miasto, w którym się studiuje!”

 

A które zadanie było najtrudniejsze?

"Najtrudniejszy do odnalezienia  był mural z napisem „no tak no no”, ale kojarzyliśmy po blokach w odbiciu okna. Chodziłam do liceum w okolicy ul. Sienkiewicza."

 

A z kreatywnych?

„Najtrudniejsza dla nas była hipermoc, bo zawód programisty niekoniecznie się kojarzy z kreatywnością ;D

Ale bardzo fajnie się bawiliśmy!"

 

 

Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze! Wygranym gratulujemy, a pozostałym uczestnikom również serdecznie dziękujemy za świetną zabawę! ;) Już nie możemy się doczekać kolejnej gry, która jest jednym z bardziej emocjonujących wydarzeń, które mamy okazję organizować. ;) Zapraszamy znów, zarówno osoby spragnione rewanżu, jak i te, które może się wahały czy wziąć udział. Naszym zdaniem warto! ;)

 

 

Organizatorami gry jest Akademickie Biuro Karier PO oraz Biblioteka PO.