CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Spotkania z biznesem

Przełącz się na praktyczne myślenie!

W nowym roku akademickim  wkraczamy z nową formułą. Wiemy, że praktyczna strona kształcenia ma dla Was duże znaczenie.  Sygnalizujecie to w prowadzonych przez nas badaniach. Spełniając Wasze oczekiwania inaugurujemy „Spotkania z biznesem”.

Na początek zagościmy z nimi na Wydziale Ekonomii i Zarządzania (WEiZ – dziękujemy za gościnę i otwartość), ale zapewniamy, że w kolejnych semestrach pojawimy się także na innych wydziałach i tam również sprowadzimy znaczące firmy z regionu :)

 

Spotkania mają charakter warsztatowo-wyjazdowy, co oznacza, że student biorący udział w danym cyklu skorzysta z udziału w praktycznym warsztacie prowadzonym przez przedstawiciela firmy  oraz weźmie udział w wizycie studyjnej  w siedzibie przedsiębiorstwa.

 

W tym semestrze mamy dla WEiZ aż cztery firmy do wyboru.

 

Taka forma kontaktu z biznesem służy budowaniu pozytywnego wizerunku współpracujących z nami pracodawców, ale przede wszystkim daje Wam możliwość ciągłego doskonalenia, nie tylko w tradycyjnych formach i nie tylko poprzez zajęcia z wykładowcami akademickimi.

 

Poznajecie firmy z regionu „od środka”, poznajecie specyfikę ich działalności, a biorąc udział w warsztatach czerpiecie wiedzę od praktyków, czyli prosto u źródła. Dużo łatwiej poruszać się po rynku pracy z solidną porcją praktycznej wiedzy.

 

Czy można chcieć więcej? Wiadomo, że tak, dlatego korzystajcie z naszej oferty, nigdy nie wiadomo czy bliskie spotkanie z firmą nie stanie się waszą kartą przetargową w CV! Być może, że propozycję pracy otrzymacie tuż po warsztatach lub podczas wizyty studyjnej.