CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Spotkania z biznesem

Przełącz się na praktyczne myślenie!

 

Wiemy, że praktyczna strona kształcenia ma dla Was duże znaczenie. Sygnalizujecie to w prowadzonych przez nas badaniach. Spełniając Wasze oczekiwania inaugurujemy „Spotkania z biznesem”.

 

 

Na początek zagościliśmy z nimi na Wydziale Ekonomii i Zarządzania (WEiZ – dziękujemy za gościnę i otwartość), w kolejnych semestrach odwiedzamy także inne wydziały i tam również sprowadzamy znaczące firmy z regionu :) Za nami również letnia edycja na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki (WIPiL - dziękujemy za serdeczne przyjęcie). W przygotowaniu oferta dla Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki - startujemy tuż po wakacjach.

 

Spotkania mają charakter warsztatowo-wyjazdowy, co oznacza, że student biorący udział w danym cyklu skorzysta z udziału w praktycznym warsztacie prowadzonym przez przedstawiciela firmy  oraz weźmie udział w wizycie studyjnej  w siedzibie przedsiębiorstwa.

 

Taka forma kontaktu z biznesem służy budowaniu pozytywnego wizerunku współpracujących z nami pracodawców, ale przede wszystkim daje Wam możliwość ciągłego doskonalenia, nie tylko w tradycyjnych formach i nie tylko poprzez zajęcia z wykładowcami akademickimi.

 

Poznajecie firmy z regionu „od środka”, poznajecie specyfikę ich działalności, a biorąc udział w warsztatach czerpiecie wiedzę od praktyków, czyli u źródła. Dużo łatwiej poruszać się po rynku pracy z solidną porcją praktycznej wiedzy.

 

Korzystajcie z naszej oferty, nigdy nie wiadomo czy bliskie spotkanie z firmą nie stanie się Waszą kartą przetargową w CV! Być może propozycję pracy otrzymacie tuż po warsztatach lub podczas wizyty studyjnej.

 

 

 

Sprawdźcie co działo się podczas poprzednich edycji Spotkań z biznesem!