CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Spotkania z biznesem

Grafika wprowadzająca

Przełącz się na praktyczne myślenie!

 

 

 

Wiemy, że praktyczna strona kształcenia ma dla Was duże znaczenie. Sygnalizujecie to w prowadzonych przez nas badaniach. Spełniając Wasze oczekiwania prowadzimy format pn. „Spotkania z biznesem”.

 

 

 

 

 

 

Początkowo każdy semestr dedykowany był konkretnym wydziałom i tak:

na początek zagościliśmy z nimi na Wydziale Ekonomii i Zarządzania (WEiZ – dziękujemy za gościnę i otwartość).

W kolejnych semestrach odwiedziliśmy także inne wydziały i tam również sprowadzilismy znaczące firmy z regionu :)

Za nami również letnia 2020 edycja na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki (WIPiL - dziękujemy za serdeczne przyjęcie).

Na początku stycznia 2021 ,,Spotkanie z biznesem'' odbyło się na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki (WEAII - dziękujemy za szeroko otwarte drzwi). 

Wiosną 2021 r. gościliśmy na Wydziale Mechanicznym (WM - dziękujemy za niezawodność i wsparcie).

Do końca roku akademickiego 21/22 praktykowaliśmy na Wydziale Budownictwa i Architektury (WBiA – dziękujemy za budującą współpracę).

 

Z nowym rokiem akademickim 2022/2023 Spotkania z biznesem otrzymują „międzywydziałowy look”.

Co to oznacza w praktyce? 

Że nadal będzie bardzo  praktycznie, natomiast w danym semestrze z naszej formuły może skorzystać kilka wydziałów jednocześnie!

Dzięki temu nie musicie na nas czekać w nieskończoność!  

 

Spotkania mają charakter warsztatowo-wyjazdowy, co oznacza, że student biorący udział w danym cyklu skorzysta z udziału w praktycznym warsztacie prowadzonym przez przedstawiciela firmy  oraz weźmie udział w wizycie studyjnej  w siedzibie przedsiębiorstwa.

 

Taka forma kontaktu z biznesem służy budowaniu pozytywnego wizerunku współpracujących z nami pracodawców, ale przede wszystkim daje Wam możliwość ciągłego doskonalenia, nie tylko w tradycyjnych formach i nie tylko poprzez zajęcia z wykładowcami akademickimi.

 

Poznajecie firmy z regionu „od środka”, poznajecie specyfikę ich działalności, a biorąc udział w warsztatach czerpiecie wiedzę od praktyków, czyli u źródła. Dużo łatwiej poruszać się po rynku pracy z solidną porcją praktycznej wiedzy.

 

Korzystajcie z naszej oferty, nigdy nie wiadomo czy bliskie spotkanie z firmą nie stanie się Waszą kartą przetargową w CV! Być może propozycję pracy otrzymacie tuż po warsztatach lub podczas wizyty studyjnej.

 

 

***

 

Wkrótce nowe propozycje w ramach Spotkań z biznesem w semestrze zimowym 2022/2023

 

 


 

Sprawdźcie co działo się podczas poprzednich edycji Spotkań z biznesem!