CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Oferta dla Studentów i Absolwentów

Kim my w ogóle jesteśmy?

 

Mówiąc najprościej - łączymy studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej z najlepszymi pracodawcami. Szukamy tych, którzy zapewnią Wam rozwój i z którymi zostaniecie na długo. Współpracujemy wyłącznie z podmiotami z obszarów zbieżnych z Waszymi kierunkami kształcenia.

Obie strony mają wobec siebie oczekiwania. My robimy wszystko, żebyście spotkali się w połowie drogi!

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc:

 


Portal praca


Akademickie Targi Pracy

Skorzystaj z jednej z niewielu okazji, by w jednym miejscu spotkać tylu interesujących Cię pracodawców. Sprawdź listę wystawców i ich oferty, zabierz CV, porozmawiaj, zadaj nurtujące Cię pytania.


PO-znaj rynek pracy -  wykłady otwarte prowadzone przez praktyków

Daj firmom i instytucjom zainteresowanym zatrudnieniem Ciebie 45 minut. Sprawdź, czym się zajmują i dowiedz się więcej o danej branży.  To wykłady dla studentów ostatniego semestru studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.


Panele eksperckie

Jeśli nie masz pojęcia, co oznacza praca na danym stanowisku ani jakie wymagania musisz spełnić, by ją zdobyć - przyjdź na panel ekspercki i zapytaj o to bezpośrednio inżyniera, jego szefa i rekrutera. Ich wskazówki mogą  okazać się bezcenne.


Program Ambasadorski

Twórz z nami wydarzenia, konferencje, targi i eventy łączące świat nauki i biznesu. Uzupełnij swoje CV wartościowym doświadczeniem. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy


Gry miejskie i quizy

Przy dobrej zabawie buduj zasób miękkich umiejętności, tak bardzo pożądanych przez rynek pracy.


Doradztwo zawodowe, konsultacje dokumentów aplikacyjnych

Nie wiesz, który kierunek rozwoju wybrać? Skontaktuj się z nami i umów termin spotkania z doradcą zawodowym. Podpowie jak poprawić CV, aby było atrakcyjne dla pracodawcy, pomoże też przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.


Badania  

Wypowiedz się w ankietach, dzięki którym my, uczelnia i pracodawcy mamy szansę udoskonalać swoją pracę, by sprostać Waszym oczekiwaniom.


BazaR, czyli Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej

Przyjdź na specjalistyczne szkolenia i warsztaty prowadzone  przez ekspertów firm  i zacznij poznawać ich rozwiązania jeszcze zanim rozpoczniesz pracę. Uzupełnij swoje CV certyfikatami, które na rynku mogą kosztować krocie.


Spotkania z biznesem

Na własne oczy zobacz, jak wygląda praca w danej firmie. Weź udział w wizycie studyjnej, która jest poprzedzona praktycznymi warsztatami.

 

* Wszystkie formy wsparcia są dla Ciebie BEZPŁATNE.

Nie zdziw się, jeśli korzystając z nich od razu  otrzymasz propozycję pracy. O to przecież chodzi :) Powodzenia!