CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

BazaR'owe podsumowanie! Dziękujemy!

Grafika wprowadzająca

Kradniemy najcenniejszą wartość –  czas specjalistów

 

Czas jest najdroższym z zasobów. A czas specjalisty wyceniany jest szczególnie wysoko. Szkoleniowcy BazaRu pozwolili nam ukraść sobie odrobinę tego czasu. Poświęcili go na spotkanie z młodymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać.

 

Politechnika Opolska, kładzie szczególny nacisk na kształcenie praktyczne. Chce, by studenci poza wiedzą zdobywaną na zajęciach mieli realny kontakt z praktykami biznesu. Baza Rozwojowa Politechniki Opolskiej powstała właśnie po to – aby ułatwić kontakt z biznesem i „ukraść” z czasu specjalistów jak najwięcej – mówi dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz, prorektor ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

 

Szkoleniowy szał trwał 2 tygodnie. Zajęliśmy studentom i absolwentom Politechniki Opolskiej popołudnia, podczas których spojrzeliśmy praktycznie na lean management, project management, Employee Experience, cyberbezpieczeństwo, przygotowanie motoryczne, programowanie CNC czy BHP.  W części „na miękko” pojawiło się zarządzanie sobą w czasie, LinkedIn i komunikacja interpersonalna, zarządzanie eventami oraz employer branding.

 

Z każdą edycją uczestnicy bardziej wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć. Nie działamy po omacku – każdy z tematów zaproponowanych w tej edycji był odpowiedzią na realne zapotrzebowanie wskazane przez uczestników wcześniejszych szkoleń. Pracodawcy wybierali tematy wyłącznie z puli wskazanej przez nas” – mówi Aleksandra Jasińska, kierownik Akademickiego Biura Karier. 

 

Ta edycja była fantastyczna, bo momentami tworzyła się sama – wielu z pracodawców już wcześniej działało z nami i postanowiło działać dalej, za co serdecznie dziękujemy. Dopytywano o możliwe  terminy, proponowano „bonusy” dla uczestników.

 

Dzięki zaangażowaniu trenerów uczestnicy poza udziałem w webinariach otrzymali:

· dodatkowe materiały,

· dostęp do nagrań,

· dalszy ciąg Q&A (bo często na wszystkie pytania czasu na szkoleniach nie wystarczyło ????).

 

Najważniejszy bonusem był jednak kontakt ze specjalistami danej dziedziny, otwartymi na dyskusję, ciekawymi spojrzenia młodych ludzi.

Szkoleń z każdą edycją mamy coraz więcej, bo coraz więcej firm chce dzielić się potencjałem swoich specjalistów i widzi w BazaRze realną korzyść.

 

Niesamowite jest to, że szkoleniowa współpraca z Akademickim Biurem Karier Politechniki Opolskiej trwa już 3 rok. Cieszę się, gdy po takich szkoleniach jak „Budowanie marki na LinkedIn” dostaję tyle wspaniałego feedback`u. W takich chwilach wiem, że to, co robię ma ogromną wartość i na pewno jeszcze nie raz się spotkamy – mówi Iwona Caputa, właścicielka firmy Black Cat Company, która wspiera klientów w budowaniu silnych i konkurencyjnych marek. 

 

Bardzo cieszymy się także ze współpracy z nowymi Partnerami. Firma Atmoterm SA,  specjalizująca się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań informatycznych do zarządzania informacjami środowiskowymi uczestniczyła w BazaRze po raz pierwszy.

To idealna okazja na nawiązanie relacji pomiędzy firmą a społecznością studencką. W spotkaniu uczestniczyło wielu zaangażowanych w rozwój swojej kariery studentów, dzięki czemu mogliśmy porozmawiać otwarcie i bez dystansu. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej inicjatywy i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne” – powiedziała Patrycja Majewska,  Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Kapitału  Ludzkiego w Atmoterm SA.

 

Pełne podsumowanie jesiennej edycji BazaRu znaleźć można pod linkiem: https://create.piktochart.com/output/57051569-bazar-jesien-2021

 

                         

 

 

 

Do tej pory były z nami firmy:

 

 

 

 

Sprawdź co działo się w poprzednich edycjach: