CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Zagrajcie z nami w Grę miejską ONLINE

Już 15 grudnia kolejna edycja Gry miejskiej!
Gry miejskie organizowane przez Akademickie Biuro Karier i Bibliotekę Główną Politechniki Opolskiej to suma kilku czynników. Zawsze są emocje i uciekający czas, zawsze jest dobra zabawa, zawsze jest jakaś mapa i zdarte buty… ,  w tym roku raczej zdarte klawiatury, bo Gra odbędzie się w przestrzeni wirtualnej!
Zawsze są zadania szlifujące umiejętności przydatne na współczesnym rynku pracy. Do tego suma zawsze jest liczbą dodatnią – to, czego uczestnicy uczą się przy okazji gry procentuje w przyszłości. To się nie zmieniło!

 

Jak grać?
Oczywiście ONLINE!
Trzeba zebrać 3-osobową drużynę, zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i poczekać na dalsze instrukcje.

W Grze może wziąć udział tylko 12 drużyn!

 

Jak zarejestrować drużynę?
Warunkiem udziału w Grze jest:
1) posiadanie przez Lidera konta na portalu społecznościowym Facebook;
2) rejestracja 3-osobowej drużyny poprzez formularz rejestracyjny;
3) otrzymanie drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia;
4) dodanie do znajomych przez Lidera drużyny wskazanego profilu Facebook Gry (nazwa profilu do polubienia zostanie przesłana mailowo).

 

Kto może wziąć udział?
W grze mogą wziąć udział wszyscy studenci (I, II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych), doktoranci opolskich uczelni oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich Opolszczyzny. 

 

Przebieg gry:
Cała rozgrywka prowadzona będzie ONLINE z wykorzystaniem komunikatora dostępnego na portalu Facebook oraz etele i będzie wzorowana na znanej wszystkim z dzieciństwa grze w podchody. Opole zamieni się na kilka godzin w planszę do gry, a zadaniem trzyosobowych zespołów będzie zdobycie w jak najkrótszym czasie punktów kontrolnych i wykonanie kreatywnych zadań lub odpowiedź na zadane pytania. 

Co najlepsze - Uczestnicy Gry mogą korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy, a sposób przygotowania i realizacji zadań zależy tylko i wyłącznie od drużyny, jej pomysłowości i kreatywności. Przy realizacji zadań właśnie kreatywność będzie najbardziej potrzebna, umiejętności przydatne przy poruszaniu się po rynku pracy zyskacie w trakcie gry, już nasza w tym głowa.
A to wszystko bez wychodzenia z domu! 

 

Do wygrania są e-bony o łącznej wartości ponad 2500 zł.
 

Zarejestruj drużynę już dziś !!!

REJESTRACJA

 

REGULAMIN

 

A tak było w latach ubiegłych

 

 

W tym roku będzie inaczej, ale równie pasjonująco!

Zapraszamy do wspólnej zabawy ONLINE!