CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Korzystasz z PORTALU PRACA Politechniki Opolskiej?

Grafika wprowadzająca

Cześć Studencie i Absolwencie Politechniki Opolskiej!

 

Czy wiesz o tym, że już od ponad roku funkcjonuje nowa wersja PORTALU PRACA (tworzonego przez ABK PO), na którym oferty PRACY, STAŻY oraz PRAKTYK umieszczają Pracodawcy, którzy szukają pracowników właśnie wśród Was – Studentów i Absolwentów Politechniki Opolskiej?

 

 

 

 

 

Wiesz o tym, że na naszym Portaluzarejestrowanych jest 680 pracodawców? Chyba nieźle, co? ;) Prawie każdego dnia pojawiają się nowe oferty!

  • Myślisz sobie: „A czym się wyróżnia ta strona na tle innych?” >>> na naszym Portalu akceptujemy jedynie oferty zgodne z kierunkami kształcenia na PO lub takie, które są naprawdę ciekawe. Chcemy, aby nasi Studenci i Absolwenci jak najszybciej znaleźli jak najlepszą pracę, zgodną z kierunkiem swoich studiów.
  • Myślisz sobie: „Na razie i tak nie szukam.” >>> a co jeśli ktoś Cię uprzedzi? Sprawdzaj, miej rękę na pulsie. Swoją ścieżkę zawodową warto zacząć jak najwcześniej, to pozwoli Ci na szybszy start i zdobycie większego doświadczenia. Prócz ofert pracy często pojawiają się również oferty staży i praktyk. Nie czekaj!
  • Myślisz sobie: „Wiem, wiem, ale i tak jeszcze nie mam odpowiedniego tytułu.” >>> Nie masz nic do stracenia! Nawet jeśli jesteś jeszcze w trakcie studiów, a w ofercie jest zaznaczone wykształcenie wyższe, bardzo często pracodawcy są otwarci na współpracę również ze studentami!

 

Co teraz? Załóż swoje konto studenckie/absolwenckie, uzupełnij profil (automatycznie wygeneruje się Twoje wirtualne CV), obserwuj oferty, gdy tylko coś wpadnie Ci w oko – aplikuj!

 

Sprawdź 2-minutowy film,na którym zobaczysz jak proste jest korzystanie z Portalu!

 

Czaisz się na jakąś ofertę, albo myślisz, że niedługo mógłbyś się przyczaić? ;) Skorzystaj z jazdy próbnej! :) Przyjdź na symulację rozmowy kwalifikacyjnej! Możesz też skonsultować swoje CV albo z naszą pomocą stworzyć je zupełnie od podstaw. Jak się umówić? >>> KLIKNIJ

 

Specjalnie dla Was stworzyliśmy również grupy na Facebooku, skierowane do Studentów i Absolwentów poszczególnych Wydziałów, na których publikować będziemy najświeższe oferty pracy, staży i praktyk oraz najistotniejsze aktualności dot. szkoleń, webinarów, wyjazdów studyjnych, targów pracy itp. Tylko najświeższe info, tylko konkrety, tylko dopasowane do Wydziału! Zapisz się do grupy i rozgość się! Robimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Wam w starcie na ścieżce kariery zawodowej!

Wydziału Budownictwa i Architektury

Wydział Ekonomii i Zarządzania

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki

Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki

Wydział Mechaniczny

Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii

 

 

Zachęcamy również do polubienia/obserwowania nas na:

Facebooku

LinkedInie

Instagramie