CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Rusza konkurs technologiczny TEKNOFEST 2022!

Grafika wprowadzająca

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursów technologicznych, odbywających się w ramach Festiwalu Lotnictwa, Kosmosu i Technologii TEKNOFEST 2022. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dn. 30 sierpnia - 4 września nad Morzem Czarnym. Jest to niezwykle wyczekiwane wydarzenie, które spotyka się z zainteresowaniem tysięcy młodych ludzi.

 

W ramach tegorocznej edycji festiwalu, można wziąc udział w aż 39 różnych konkursach technologicznych, obejmujących kategorie począwszy od rakiet po systemy autonomiczne, czy od sztucznej inteligencji po systemy podwodne.

 

TEKNOFEST mając na celu ciągłe podnoszenie świadomości w zakresie technologii i nauki w społeczeństwie oraz zwiększenie zasobów ludzkich wyszkolonych w tej dziedzinie, wspiera młodych ludzi, którzy będą tworzyć technologie przyszłości poprzez organizację różnego rodzaju konkursów.

 

Co roku liczba kategorii się powiększa. TEKNOFEST 2022 w najnowszej edycji będzie gospodarzem łącznie 39 różnych konkursów technologcznych, w tym po raz  pierwszy takich kategorii jak:

 

  • Vertical Landing Rocket,
  • technologia życia bez barier,
  • badania uczniów szkół średnich nad zmianami klimatycznymi,
  • rozwój Hyperloop.

 

Wszystkie kategorie konkursów technologicznych TEKNOFEST 2022 dostępne są na stronie: LINK