CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

KARTA OBIEGOWA - informacje

Grafika wprowadzająca

Czas zakończenia roku akademickiego zbliża się wielkimi krokami. Dla niektórych z Was to również czas obron i zakończenie kolejnego etapu edukacji. Trzymamy za wszystkich z Was mocno kciuki – i za obrony i za rozwój Waszej kariery zawodowej! Wiecie, że zrobimy co w naszej mocy, aby Wam pomóc! Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji nie tylko podczas studiów, ale również po ich zakończeniu – możecie brać udział w naszych wydarzeniach, doradztwie oraz korzystać z Portalu praca. A my bardzo chcemy wiedzieć jak potoczą się Wasze losy zawodowe? Dlaczego? Aby wiedzieć jak wspierać Was oraz przyszłych studentów i absolwentów! To Wasze zdanie jest ważne i na jego podstawie chcemy cały czas rozwijać Uczelnię!

 

Dlatego bardzo istotne jest, abyście podczas wypełniania karty obiegowej zaznaczyli TAK przy pytaniu: ,,Czy chcesz pozostać w kontakcie z Politechniką Opolską?’’

Otrzymuj elektronicznie informacje o ciekawych ofertach pracy, staży, szkoleniach, warsztatach i wykładach, aktualnej ofercie studiów podyplomowych, badaniu losów zawodowych absolwentów (BLZA).
BLZA jest cykliczną ankietyzacją, która monitoruje sytuację absolwentów na rynku pracy. Każdy wypełniający ankietę zachowuje anonimowość, a odpowiedzi wykorzystywane są wyłącznie do zbiorczych zestawień i analiz statystycznych.
Przekazanie danych osobowych przez Absolwenta ma charakter dobrowolny i odbywa się na podst. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Administratorem danych osobowych jest Politechnika Opolska z siedzibą w 45-758 Opole, ul. Prószkowska 76. Inspektor ochrony danych dostępny jest pod adresem
iod@po.opole.pl Absolwent ma w każdej chwili prawo dostępu do swoich danych,  ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania poprzez kontakt:
- telefoniczny, za pośrednictwem Akademickiego Biura Karier Politechniki Opolskiej pod numerem (77) 449 81 70,
- w formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej
abk@po.opole.pl. Dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody przez Absolwenta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 

Pozostańmy w kontakcie, do zobaczenia! I powodzenia! :)