CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Targi Pracy 2023 - zakończyliśmy rejestrację pracodawców. Trwają zapisy na listę rezerwową.

Grafika wprowadzająca

Z uwagi na wyczerpanie liczby dostępnych pakietów zakończyliśmy właśnie rejestrację podmiotów zainteresowanych udziałem w kolejnych targach pracy.

 

Firmy zainteresowane rejestracją na listę rezerwową prosimy o kontakt z adresem ???? abk@po.edu.pl

 

Tegoroczna, czternasta już edycja wydarzenia zaplanowana została na 29 marca 2023 r., stacjonarnie w  "Łączniku" Politechniki Opolskiej.

 

Rekrutacja Pracodawców zainteresowanych udziałem trwać będzie do 19 lutego br. lub do momentu wyczerpania pakietów uczestnictwa.

 

Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w zakładce TARGI PRACY 2023. Treści dostępne są dla zalogowanych Pracodawców. Do zgłoszenia konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zaakceptowanie regulaminu uczestnictwa i dokonanie opłaty zgodnej z wybranym pakietem uczestnictwa.

 

Co roku zainteresowanie wydarzeniem rośnie, a Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej stały się największym tego typu wydarzeniem w regionie.

 

Powiększa się liczba wystawców oraz patronów honorowych. Dlatego nie warto zwlekać z wypełnieniem formularza.

 

XIV Akademickie Targi Pracy to idealne miejsce na znalezienie kandydatów do pracy, ale także dobra okazja do spotkania zaangażowanego stażysty i praktykanta, czy osoby, która planuje pisać pracę dyplomowaną w obszarze działania firmy. Pozwolą także poznać oczekiwania przyszłych pracowników.

 

 

Wszystkie pytania kierować można do organizatorów na adres: abk@po.edu.pl lub telefonicznie: 77/449-81-70; 8134 lub 8135.