CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

29 marca 2023 #całapolibudanatargach!

Grafika wprowadzająca

Już 29 marca 2023 r. wszyscy studenci i absolwenci naszej uczelni będą mieli szansę spotkać rzetelnych pracodawców. W „Łączniku” Politechniki Opolskiej pojawi się  74 wystawców z całej Polski. Przyjadą do Opola, by przedstawić swoje oferty praktyk, staży oraz pracy. Zachęcą do dołączenia do swoich zespołów w Polsce i na świecie. Zaproszone przez nas firmy reprezentują wyłącznie te branże, które najbardziej interesują Politechnikę Opolską: m.in. motoryzację, produkcję, przemysł spożywczy, IT, turystykę, fizjoterapię, budownictwo, administrację, finanse, itp. 

Na Targi zapraszamy także studentów pozostałych uczelni oraz mieszkańców regionu zainteresowanych znalezieniem nowej pracy. Tego największe tego typu wydarzenie w regionie! 

 

 

NASI AMBASADORZY zapraszają! Sprawdź film, w którym pokazują krok po kroku co dla Ciebie szykujemy:

 

 

 

     

Studencie, Absolwencie! 

Kończysz studia i szukasz pracodawcy? Chcesz wiedzieć, gdzie i na jakim stanowisku zarobisz najwięcej, która z firm zapewni Ci rozwój? Nasze targi to idealne miejsce dla studentów i absolwentów poszukujących pracy i chcących poznać potencjalnych pracodawców w innej sytuacji niż sztywna rozmowa kwalifikacyjna.

 

Nie chcesz tracić cennego czasu na targach? Odszukaj swój kierunek w ZESTAWIENIU i zobacz które firmy mają oferty dla Ciebie. Dla ułatwienia nazwy firm zawierają numery stoisk.

 

Nie szukasz jeszcze pełnoetatowego zatrudnienia, ale chcesz wiedzieć jak może wyglądać praca? Pytaj o programy stażowe i praktyki – wielu wystawców ma takie propozycje.

 

      

 

      

 

Piszesz pracę dyplomową? Dlaczego nie z pracodawcą, którego spotkasz na naszych targach? Twoje koło naukowe planuje wizyty studyjne? – warto zapytać o taką możliwość pracodawców interesującej branży. To idealna okazja! 

 

 

Ale co z zajęciami? Dla wszystkich uczestników targów, mamy dobre wieści!  Nieobecności wynikające  z uczestnictwa w targach  będą usprawiedliwione!

 

Zobaczcie co jeszcze dla Was szykujemy ;)

Popcorn na targach od firmy Górażdże? Tego jeszcze nie było! Strefa relaksu od BA Glass, darmowa kawa od Hard Beans oraz darmowe pączki od OptiBuy! Wizażystka, fotograf do zdjęć biznesowych, CV point i spotkania z Mentorem Kariery, Koło Fortuny z nagrodami oraz fotobudka przygotowana przez firmę Polaris...  Pamiętajcie, aby oznaczyć Biuro Karier w mediach społecznościowych [ fb: akademickie.b.karier // ig: akademickiebiurokarier_po // in: /akademickie-biuro-karier-politechniki-opolskiej ].  Uwierzcie nam, to tylko namiastka tego co Was spotka już 29 marca w Łączniku :)  

 

          

 

           

 

Pamiętajcie, że CV możecie przygotować z Biurem Karier jeszcze przed targami. Zgłoście się do nas od poniedziałku do piątku >>> TUTAJ.

Koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe, a niczego wartościowego nie przegapicie w dniu targów. 

 

 

 

PARTNER MERYTORYCZNY WYDARZENIA

 

 

PARTNERZY HONOROWI

 

 

PATRONI HONOROWI

 

 

PATRONI MEDIALNI

 

Zachęcamy do pobrania plakatu wydarzenia: