CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

GRA MIEJSKA 2023 - zapisy ruszyły!

Grafika wprowadzająca

Wiemy, że już wyczekujecie na tę informację! Zatem ogłaszamy wszem i wobec, że tegoroczna GRA MIEJSKA organizowana we współpracy Biura Karier PO i Biblioteki PO dla studentów Politechniki Opolskiej odbędzie się 1 CZERWCA!

Nasza gra to szansa, abyście poprzez dobrą zabawę mogli przećwiczyć umiejętności potrzebne na rynku pracy, w który niedługo wkroczycie! Jak zawsze w cenie będzie kreatywność czy umiejętność nieszablonowego myślenia. Potrzebna też będzie szczypta sprytu i umiejętności zarządzania. Dzięki kilkuosobowym zespołom przećwiczycie również pracę w grupie. Gwarantujemy mnóstwo śmiechu! :) A przy okazji macie możliwość zgarnąć świetne nagrody - e-bony o łącznej wartości ponad 2000 zł dla trzech najlepszych drużyn:

3x 350 zł, 3x 250 zł, 3x 150 zł.

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?
Zbierzcie się w 3-osobową drużynę, wybierzcie Lidera swojej grupy, zarejestrujcie się poprzez formularz zgłoszeniowy i cierpliwie poczekajcie na dalsze instrukcje.

 

Kto może wziąć udział?
W grze mogą wziąć udział wszyscy studenci Politechniki Opolskiej (I, II stopnia oraz jednolitych studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) oraz doktoranci Politechniki Opolskiej. 

 

 

Jak zarejestrować drużynę?
Warunkiem udziału w Grze jest:
1) posiadanie przez Lidera konta na portalu społecznościowym Facebook;
2) rejestracja 3-osobowej drużyny;
3) zapoznanie się z otrzymanym drogą mailową potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia;
4) dodanie do znajomych przez Lidera drużyny wskazanego profilu Facebook Gry (nazwa profilu zostanie przesłana mailowo).

 

 

Przebieg gry:

Chcecie zabawić się w detektywów? To świetna okazja! Będziecie mieć szansę pomyszkować po mieście, odnajdując określone miejsca – a tam czekać na Was będą zadania do wykonania… Liczy się spryt i szybkość, to może Was doprowadzić do zwycięstwa!

Gramy w godzinach 9.00-13.00!