CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Politechnika Opolska zaprasza Pracodawców na kolejne Akademickie Targi Pracy!

Grafika wprowadzająca

Z wielką przyjemnością zapraszamy pracodawców do spotkania ze studentami i absolwentami Politechniki Opolskiej podczas XV Akademickich Targów Pracy.

 

Wydarzenie zaplanowane zostało na 20 marca 2024 r. w wersji stacjonarnej w "Łączniku" Politechniki Opolskiej.

 

Zgłoszenia firm i instytucji zainteresowanych udziałem i zatrudnieniem studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej zbierane będą do 11 lutego 2024 r.  

 

 

 

„Zapraszamy do Opola firmy i instytucje, które prowadzą działalność w obszarach zgodnych z kierunkami kształcenia naszej uczelni, zainteresowane współpracą ze studentami, absolwentami, ale także naukowcami” – mówi dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz, Prorektor Politechniki Opolskiej, odpowiedzialna za kontakt z biznesem.

 

„Na korytarzach ‘Łącznika’ znów zrobi się naprawdę tłoczno. Kontynuujemy targi w formule w pełni stacjonarnej, bo tego oczekiwali od nas wystawcy i studenci. Bardzo zależy nam na stworzeniu przestrzeni do poznania się, rozmów i negocjacji” - mówi Aleksandra Jasińska, kierownik Akademickiego Biura Karier Politechniki Opolskiej, które jest głównym organizatorem wydarzenia.

 

 „Liczba miejsc jest niestety ograniczona możliwościami budynku, dlatego jak zawsze prosimy o wypełnianie formularzy zgłoszeniowych jak najszybciej” – wyjaśnia Aleksandra Jasińska.

 

Podczas zeszłorocznej edycji nasi studenci i absolwenci spotkali się z 74 pracodawcami z całej Polski i mogli wybierać spośród ponad 500 ofert pracy, staży i praktyk.

 

Uczestnicy mieli możliwość skorzystania z usług wizażystki, a następnie wykonania zdjęcia biznesowego, mogli odwiedzić CV point, spotkać się z Mentorem Kariery czy wziąć udział w szybkich rekrutacjach.  Poza ciekawymi rozmowami można było skorzystać również ze strefy relaksu i zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Nie brakowało również rozgrywek przygotowanych przez firmy i biuro karier.

 

 

Pewne punkty programu na stałe zapisały się w naszej tradycji targowej i zapewne w tym roku też ich nie zabraknie. Stawiamy na spotkania twarzą w twarz z przyszłymi pracownikami, nawiązywanie relacji i rozmowy o karierze zawodowej. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu! To unikalna okazja, aby znaleźć najlepsze talenty spośród przyszłych specjalistów” – podsumowuje dr inż. Aneta Kucińska-Landwójtowicz.

 

Co roku zainteresowanie wydarzeniem rośnie, a Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej stały się największym tego typu wydarzeniem w regionie. Powiększa się liczba wystawców, partnerów oraz patronów honorowych i medialnych. Dlatego nie warto zwlekać z wypełnieniem formularza.

 

Prawo do udziału w XV ATP nabywa się poprzez:

  • prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
  • wypełnienie ankiety „Absolwenci Politechniki Opolskiej w opinii Pracodawców 2024” (do dwóch tygodni od zgłoszenia),
  • otrzymanie od Organizatora drogą mailową potwierdzenia uczestnictwa w XV ATP,
  • dokonanie opłaty w terminie do 28 lutego 2024 r., według cennika określonego w § 4 Regulaminu.

 

Ofertę, regulamin i więcej informacji znaleźć można na stronie: www.abk.po.edu.pl w zakładce TARGI PRACY 2024.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z poprzedniej edycji:

#całapolibudanatargach #SukcesZaczynaSieTeraz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszelkie pytania kierować można do organizatorów:

Akademickie Biuro Karier, email: abk@po.edu.pl , tel. 77 449-81-70; 81-35.