CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

20 marca 2024 #całapolibudanatargach

Grafika wprowadzająca

Już 20 marca 2024 r. w godzinach 10:00 - 14:00 wszyscy studenci i absolwenci naszej uczelni będą mieli szansę spotkać się z firmami i instytucjami, które prowadzą działalność zgodną z naszymi kierunkami kształcenia.

 

W „Łączniku” Politechniki Opolskiej pojawi się ponad 70 wystawców z całej Polski. Przyjadą do Opola, by przedstawić swoje oferty praktyk, staży oraz pracy. Zachęcą do dołączenia do swoich zespołów w Polsce i na świecie. Zaproszone przez nas firmy reprezentują wyłącznie te branże, które najbardziej interesują Politechnikę Opolską: m.in. motoryzację, produkcję, przemysł spożywczy, IT, elektrotechnikę, elektronikę, ochronę środowiska, turystykę, budownictwo, administrację, finanse, bankowość i ubezpieczenia.

 

Na Targi zapraszamy także studentów pozostałych uczelni oraz mieszkańców regionu zainteresowanych znalezieniem nowej pracy. To największe tego typu wydarzenie w regionie! 

 

 

Studencie, Absolwencie! 

Kończysz studia i szukasz pracodawcy? Chcesz wiedzieć, gdzie i na jakim stanowisku zarobisz najwięcej, która z firm zapewni Ci rozwój? Nasze targi to idealne miejsce dla studentów i absolwentów poszukujących pracy i chcących poznać potencjalnych pracodawców w innej sytuacji niż sztywna rozmowa kwalifikacyjna.

 

 

 

Nie szukasz jeszcze pełnoetatowego zatrudnienia, ale chcesz wiedzieć jak może wyglądać praca? Pytaj o programy stażowe i praktyki – wielu wystawców ma takie propozycje.

 

Piszesz pracę dyplomową? Dlaczego nie z pracodawcą, którego spotkasz na naszych targach? Twoje koło naukowe planuje wizyty studyjne? – warto zapytać o taką możliwość pracodawców interesującej branży. To idealna okazja! 

 

 

Zachęcamy do pobrania ulotki wydarzenia:

 

 

 

 

 

 

 

Ale co z zajęciami? Dla wszystkich uczestników targów, mamy dobre wieści!  Nieobecności wynikające  z uczestnictwa w targach  będą usprawiedliwione!

 

Targowe Q&A. 6 nurtujących pytań

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. A odpowiedzi opieramy na dłuuuuletnim doświadczeniu!

 

 

Pamiętajcie, że CV możecie przygotować z Biurem Karier jeszcze przed targami. Skorzystajcie z kalendarza umawiania spotkań: 

 

Koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn ), a niczego wartościowego nie przegapicie w dniu targów. 

 

 

Zachęcamy do pobrania plakatu wydarzenia: