CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Ruszyły zapisy do Gry miejskiej 2022

Grafika wprowadzająca

Ciepło, ciepło, coraz cieplej… Majówka za nami, kilka dni na złapanie oddechu i wpadamy w kolejne imprezowanie, bo już za pasem Piastonalia! Tak się cieszymy z tego, że w tym roku to studenckie świętowanie może odbyć się jak za dawnych lat, że postanowiłyśmy dołożyć do tego swoją cegiełkę i umilić Wam czas.  Nasza gra miejska wraca, ale tym razem nie w październiku, a w maju, a dokładniej - 20 maja! Piękna pogoda i luźna atmosfera z pewnością będą sprzyjać…!

 

Trzy, dwa, jeden... Czas start! Zapisy ruszyły!

 

Organizatorami tegorocznej edycji są: Akademickie Biuro Karier PO, Biblioteka PO oraz Samorząd Studencki PO.

 

Nadal pozostajemy w temacie szlifowania kreatywności, myślenia poza schematami czy kształtowania umiejętności pracy w grupie. Każda z tych umiejętności przyda się Wam na rynku pracy. Zdradzić możemy jedno: będzie fajnie – grzejcie trampki! ;) Tym bardziej, że jak co roku czekają na Was nagrody! Do zgarnięcia e-bony o łącznej wartości 2550 zł.

 

 

 

Aby wziąć udział…
Zbierzcie się w 3-osobową drużynę, wybierzcie Lidera swojej grupy, zarejestrujcie się poprzez formularz zgłoszeniowy i cierpliwie poczekajcie na dalsze instrukcje.

 

W grze wziąć udział mogą…
wszyscy studenci Politechniki Opolskiej (I, II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) oraz doktoranci Politechniki Opolskiej.

 

Aby móc wziąć udział niezbędne jest…
1) posiadanie przez Lidera konta na portalu społecznościowym Facebook;
2) rejestracja 3-osobowej drużyny;
3) zapoznanie się z otrzymanym drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia;
4) dodanie do znajomych przez Lidera drużyny wskazanego profilu Facebook Gry (nazwa profilu zostanie przesłana mailowo).

 

A w samej grze chodzi o…
…o dobrą zabawę przede wszystkim!  Nasza gra miejska nawiązuje do zabawy, który na pewno pamiętacie z dzieciństwa – podchody. Będziecie mieć szansę na pomyszkowanie po mieście podczas odkrywania kolejnych punktów kontrolnych. Po odnalezieniu miejsca, czekać będę na Was zadania związane m.in. z rynkiem pracy czy Politechniką Opolską. Ważne, żeby działać drużynowo. Reszta pójdzie z górki.

 

Będziecie mogli korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy, a sposób przygotowania i realizacji zadań zależy tylko i wyłącznie od Was, Waszej pomysłowości i kreatywności!

 

Regulamin

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Poprzednie edycje: