CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A1 A2 A3 A4

Ostatnie miejsca na płatne praktyki rozdane!

Grafika wprowadzająca

 

 

 

 

 

 

 

Panele eksperckie to nowa pozycja Akademickiego Biura Karier. Studenci mają okazję do spotkania oko w oko z firmami z regionu, oferującymi praktyki, staże i miejsca pracy, uczestniczącym.

Jest okazja do zadawania pytań, spotkań z kadrą i rekruterami, a wszystko po to by lepiej poznać firmę i specyfikę pracy na danym stanowisku. Dzięki finansowemu wsparciu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, możemy uczynić obowiązkową praktykę studencką – płatną propozycją.

 

 

 

 

 

 

Z takiej okazji skorzystali nasi studenci kierunków informatyka i automatyka i robotyka w dniu 01 czerwca, mając do wyboru dwa panele z ifm Ecolink Opole.

 

 

 

 

 

Dział R&D w związku z swoją rozbudową potrzebuje wsparcia. Praktykanci i stażyści pilnie poszukiwani, o ich obowiązkach, możliwych ścieżkach kariery i szczegółach pracy w firmie opowiedział Piotr Graca –  inżynier w dziale R&D.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chętnych na praktykę nie brakuje, kandydaci mieli okazję porozmawiać z panią Magdalena Blachą – przedstawicielką działu HR w ifm Ecolink Opole.

 

 

Dziękujemy za to spotkanie i za wszystkie możliwości rozwoju jakie firma daje naszym studentom.

 

 

************************************************************************************************************************************************************************************

Praktyki studenckie najczęściej zaliczane są w okresie wakacyjnym, nie dziwi więc fakt, że 08 czerwca studenci WIPiL spotkali się na panelu, tym razem z Polaris Opole, mając do wyboru dwa spotkania.

 

 

 

Chętnych nie brakowało i wszyscy z wielka uwagą wysłuchali, czym w Polaris zajmują się pracownicy dwóch działów: dział jakości i dział produkcji, gdzie na naszych studentów czekają dwa miejsca na płatną praktykę.

 

Zainteresowani kandydaci złożyli swoje CV. Jak podkreślali prowadzący, pan Karol Prusek oaz Roman Dutka, praktykanci świeżym okiem spojrzą na procesy w firmie i mogą mieć realny wpływ na ich usprawnienie.

 

 

 

 

 

W chwili wolnej mogą rówież testować pojazdy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To może być ciekawy start w profesjonalne zawodowe życie. Kandydaci trafili pod opiekę pani Adrianny Knura – dział HR Polaris, która przeprowadzi proces rekrutacji na praktyki.

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za tą propozycję z której w szczególności skorzystali studenci zarządzania i inżynierii produkcji.

 

***********************************************************************************************************************************************************

 

Tym samym kończymy rekrutacje do projektu pn. „Praktyka się opłaca! – pracodawcy WSSE bliżej Politechniki Opolskiej” finansowanego przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Czekamy na szczęśliwych wybrańców i na bieżąco będziemy informować o przebiegu ich praktyk.

 

Praktykantom gratulujemy i życzymy owocnie spędzonego czasu w firmach zrzeszonych w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej!